Günlük burç yorumları 2018 18 Ekim Perşembe Ay Kova burcunda ilerliyor!

Günlük burç yorumları 18 Ekim 2018. Gün içerisinde alacağınız ani haberlere dikkat! Sabırsızlığınız istenmeyen kazalar yaşanmasına neden olabilir.

Ay Kova Burcunda ilerliyor, hareketli ve sosyal bir gün geçirmek isteyeceğiz. Dostlarımızla zaman geçirmek bize iyi gelecektir. Ay bugün saat 12:10 da Merkür ile kare yapacak, dolayısıyla gerginliklere, iletişimde iğneleyici konuşmalara, karşıt fikirlere, ani gelen haberlere açık olacağız. Trafikte dikkat etmekte ve ani tepkiler verirken sakin olmakta fayda var. Önemli görüşmeler, alım satım ve ticaret için uygun bir gün bir saat değil, zorunlu olmadıkça bu saatlerde görüşmelerinizi bu saatler de yapmamanızda fayda var. Öğleden sonra ise Ay’ın Marsla kavuşumu gerçekleşecek, daha hızlı, daha cesaretli ve hızlı, motivasyonu fazla olacak bir saat olacaktır.

14 1

Gereğinden fazla hızlı ve sabırsız olmak, gereksiz kazalara yol açabilecek fakat enerjimizin yüksekliği cesaret edemediğimiz işlerde, hızlı bir şekilde ilerlememizi de sağlayabilir. Gereksiz egolu hareketler göstermemize de neden olabilir. Kazalara ve sakarlıklara dikkat etmekte fayda var. Gün geneli biraz hareketli ve biraz gergin, dolayısıyla sporla, veya motivasyonumuzu yükseltecek konularla, Ay kovada olduğu için arkadaşlarla sohbette ama keyifli sohbette, alışverişte zaman geçirme , enerjimizi harcamak iyi gelecektir.

14 2

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, ödemeler ve finans konuları gündemde olacaktır. Aşk hayatınızla yaşayacağınız beklenmedik krizler, beraberinde ani gelişen olayları tetikleyebilir, yada çocukları olanlar, onlarla ilgili koşuşturmalar yaşayabilir, gereksiz borç ve ödeme yükümlülükleri altında zorlanabilirler, düşünmeden hareket edilmemesi gereken bir zaman.

14 3

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün seyahat, alım satım veya sağlıkla ilgili konular koşuşturmalar hayli yorucu olabilir. Sağlıkla ilgili ani gelişmeler olabileceği gibi işinizle ilgili de ya da yanınızda çalışanlarla iletişiminizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz seyahat planları yapılabilir, biraz da olsa rahatlayabilirsiniz.

14 4