Günlük burç yorumları 31 Ocak Çarşamba 2018

31 Ocak Çarşamba 2018 günlük burçları Funda Karavit Sağışman yorumladı. Bugün yaşanacak olan ''kanlı ay'' tutulmasına dikkat!

31.01.2018 bugün saat 16:26 da Aslan burcunda tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Süper Mavi “Kanlı Ay” tutulması dediğimiz bu tutulma da Ay, Dünya ‘ya en çok yaklaştığı noktada olacak. Ay, normalden daha büyük ve parlak olacak ve Dünya’nın gölgesinde kalacak . Bu nedenledir ki, kızılımsı bir renk alacak. Kanlı ay demelerinin nedeni de budur aslında. Amerika, Pasifik, Asya ve Avustralya’dan gözlemlenecek.  Ay Aslan burcunda olduğu için bu tutulma Aslan burcunun genel etkileri hakim olacak. Dolayısıyla Aslan liderliği anlattığı için ve tutulma esnasında ilişkileri anlatan gezegenler baskın olduğu için birlikteliklerimizle ilgili durumlarda lider ben olacağım yada abartılı davranışlar yada bazı şovlar gerçekleşebilir. Bazı ilişkiler abartılı bir evlilik teklifiyle devam ederken, bazılarıysa skandal bir şekilde sonlanacaktır.

13 1

Kova ve Yükselen Kovalar: Sevgili Kovalar, Bu tutulma sizin aksınızda olduğu için sizleri diğerlerinden biraz daha fazla etkileyecektir. Bu dönem hayatınızda önemli değişimlerin olacağı bir dönem olacaktır. Ortaklıklar ve birliktelikleriniz ile ilgili önemli netlikler kazanacaksınız. Artık benim diyebileceksiniz. İş hayatınızla ilgili önemli değişimler yaşayabilecek, önemli yoğun bir döneme gireceksiniz. Yalnız bunu yaparken fazla egolu davranmayın. Sağlığınıza bu ara dikkat edin besin zehirlenmeleri yaşayabilirsiniz. Bir güneş gibi parlayacaksınız. Keyfiniz yerinde .Sosyal hayatınız yada arkadaş çevreniz ile ilgili önemli değişimler, farkındalıklar yaşayacaksınız.

13 2

Akrep ve Yükselen Akrepler: Sevgili Akrepler, Bu tutulma kariyer evinizde gerçekleşecek. Dolayısıyla iş hayatınızla ilgili önemli değişimler gerçekleşebilir. Olumlu gelişmeler yaşayacaksınızdır. Beklenmedik ev değişimleri yada ailevi konular annenizle ilgili konularda gündemde olabilir. Yeni seyahat veya eğitimler gündemde olacaktır.

13 3

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, bu tutulma da başrolde siz varsınız. ikili ilişkiler, ortaklıklar yada hayatınızı birlikte yürüttüğünüz partnerinizle ilgili alanda gerçekleşiyor. Var olan bir mahkeme süreci varsa artık bu da netleşecek bir karara varılacaktır. Yeni ilişkilere de başlayabilir var olan ilişkinizle ilgili skandal bir bitiş de yaşayabilirsiniz. Yada yeni bir evlilik yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili artık net kararlar alabilecek belki de geleceğinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu dönem fazla kibre kapılmamanızı tavsiye ederim sevgili Aslanlar. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz.

13 4