Haftalık burç yorumları 27 Mayıs-2 Haziran

27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre bu hafta perşembe ve cuma günlerine dikkat! Bu hafta Ay Balık burcundayken biraz kararsız ve tembel olabiliriz

27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre,  yeni haftaya tüm burçlar Ay, Balık Burcu’nda iken biraz kararsız ve tembel etkilerle başlıyor. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. 27 Mayıs haftasının en önemli iki günü perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İlkler anlamında bu iki günden faydalanabiliriz. İlişkilerimizde kalıcı, sağlam ve uzun soluklu adımlar devrede olacak. Bu yüzden yeni tanışacağımız insanlar hayatımızda etkili olabilir. Perşembe günü önemli iş görüşmelerimiz varsa kafamız karışık olabilir. Karmaşık duygular içerisinde olabiliriz. Olayları net göremeyebiliriz. Yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olalım. Cuma günü ise yaşayacağımız olayları çok fazla abartmayalım. Karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu bekleyenler...

13 1

KOÇ: Hafta biraz isteksiz enerjilerle başlayabilirsiniz sevgili Koç’lar. Başkalarına yardım etme isteğiniz yüksek olacak. Kafanız geçmiş konu ve olaylarla dolu ve karmaşık olabilir. Pazartesi ve salı akşam saatlerine kadar dikkatli adımlar atmalısınız. Bu hafta özellikle perşembe günü yanılgılara dikkat etmekte fayda olacak. Önemli girişimleriniz ve konuşmalarınız varsa diğer insanlardan alacağınız geri dönüşler yanıltıcı etkilerle dolu olacak. Hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bazı konuşmalarınız istediğiniz gibi yürümeyebilir. Cuma günü karşınıza birçok seçenek çıkabilir. Toplantılarınız ve görüşmeleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen göstermelisiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatla ilgili konularda ve parasal işlerinizde perşembe günü güzel sonuçlar devrede olacak. 

13 2

BOĞA: Haftaya hızlı, hareketli ve çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle merhaba diyeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Pazartesi ve salı günü vaktinizi daha çok sosyal çevrenizdeki insanlarla harcayacaksınız. Çarşamba ve perşembe günleri ise biraz içinize dönük olabilirsiniz. Bu hafta gücü iyi yönetmeniz gerekecek. Stres ve sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacak. Perşembe günü sosyal çevrenizde beraber iş yaptığınız arkadaşlarınız ya da danıştığınız insanlar sizleri yanıltabilirler. Cuma günü parasal işlerinizde güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Para ile ilgili konularda beklentiniz yüksek olabilir ama düşündüğünüz şey elinize geçmeyebilir. Bu etkilere dikkat etmelisiniz. Bu hafta ikili ilişkilerden yana şansınız daha kuvvetli olacak. Özellikle girişimlerinizle ilgili konularda ve geleceğe yönelik adımlarınızda sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. 

13 3

İKİZLER: Haftaya işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ve göz önünde olacağınız ortamlarla başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Merkür sizin burcunuzda ve kafanız rahat bir şekilde güne başlayacaksınız. Fikir ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan korkmayacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Özel hayatınızdaki insana karşı tutamayacağınız sözler vermemeye özen göstermelisiniz. Özellikle perşembe günü yanıltıcı etkiler devre olabilir. Beraber iş yaptığınız insanlar bazı konularda kafanızı karıştırabilir. Gücünüzü etkin bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Para ile ilgili konular üzerinizde stres yaratabilir. İlişkiler anlamında bu hafta perşembe ve cuma günleri destekleniyorsunuz. Her türlü ilişkiden yana şansınızın yüksek olacağı günler olacak. 

13 4