Haftalık burç yorumları 3-9 Haziran 2019 (aşk, para, kariyer)

3-9 Haziran haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. Bu hafta burçları aşk, ilişki, kariyer alanında ne bekliyor?

3-9 Haziran haftalık burç yorumları Yeniay etkisiyle başlıyor. Peki 3-9 Haziran Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,  Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu neler bekliyor. Öncelikle bu hafta tüm burçlar için iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi olacak ve bayrama da bu etkilerle giriyoruz. Arife günü, öğle saatlerinde İkizler Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek. Hareketli olup, yakın çevremizde olan olaylara kendimizi daha fazla verebileceğiz. Olup bitenleri merak etmekten ve öğrenmekten keyif duyacağımız bir dönem olacak. 4 Haziran Salı günü Merkür, Yengeç Burcu’na geçebilir. İletişimsel konular önem kazanacak ama bu alanlarda daha duygusal hareket edeceğiz. Bu hafta cuma günü çok güzel olacak. Pazar günü bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya özen göstermelisiniz. Yanılgılara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Pazar gününden sonra öğrenmekten ve diğer insanlarla iletişim halinde olmaktan mutluluk duyacağımız bir dönem başlayacak. İşte Hande Kazanova'nın siz elmaelma.com okurları için 3-9 Haziran haftalık burç yorumlarının detayları...

13 1

KOÇ: Bu hafta iletişimi yüksek haftalardan bir tanesine giriş yapıyoruz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Yakın çevrenizle ve ailenizle güzel bir bayram planı yapıyor olabilirsiniz. Keyifli birtakım etkileşimler bu bayramda devrede olacak. Bu pazartesi İkizler Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek. Önemli kararlarınızı devreye sokacaksınız. Bayramdan sonraki hafta ise fazlasıyla hareketlenebilirsiniz. Salı günü itibariyle Merkür, Yengeç Burcu’na geçecek. Ev ve ailenize daha fazla vakit ayıracağınız bir dönem başlayacak. Ev ile ilgili konu ve olaylarda iletişim ayağınız hızlanacak. Cuma günü oldukça keyifli, farklı ve sıra dışı olaylar ilginizi çekebilir. Ev ve aile hayatınız için yapmanız gereken harcamalar devrede olabilir. Pazar günü ise yanılgılara açık bir gün olacak. İletişimi seveceğiniz ve öğrenmeye meyilli olduğunuz bir döneme merhaba diyeceksiniz.

13 2

BOĞA: Maddi konuların ön planda olduğu bir haftaya başlıyoruz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Parasal konular önemli ve oluşacak Yeniay ile maddi konularda önemli girişimleriniz varsa bunları harekete geçireceksiniz. Bu konularda desteklendiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Salı günü Merkür, Yengeç Burcu’na geçecek. Yakın çevrenizle olan iletişiminizi hızlandırdığınız bir dönem olacak. Hem iletişim ayağınız güçlü olacak hem de yakın çevrenizde kim varsa onlarla bir araya gelmek önemli olacak. Cuma günü hayatınızla ilgili önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Hayatı oldukça keyifli algıladığınız, farklı konu ve olaylarla daha fazla ilgilendiğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Gireceğiniz sosyal ortam ve çevrelerde harcamalarınız konusunda dikkatli olmakta fayda var. Pazar günü itibariyle maddi konuların üzerine düşeceksiniz.

13 3

İKİZLER: Oldukça hareketli ve sosyal olacağınız bir bayram olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Uzak yerlere gitmekten ziyade kısa yolculuklar hayatımızda etkili olacak. Pazartesi oluşan Yeniay ile beraber hayatınızla ilgili başlatmak istediğiniz ne varsa harekete geçirip, bu Yeniay’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salı günü Merkür, Yengeç Burcu’na geçecek. Maddi konularda hızlı gelişmelerin yaşanacağı ve harcamalarınızı parasal alanda yapacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu hafta cuma günü farklı harcamalar devrede olabilir. Farklı düşünebilirsiniz. Pazar günü bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. Venüs’ün İkizler Burcu’na geçmesiyle birlikte Pazar gününden sonra çok fazla sosyalleşecek ve kendinizi dışarıya atmak isteyeceksiniz. Algınızı etrafınızda olan biten şeylere çevireceksiniz. Bu dönem etrafınızdaki insanları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

13 4