Haftalık burç yorumları salı perşembe ve cuma gününe dikkat (13-19 Mayıs 2019)

Haftalık burç yorumları 13-19 Mayıs haftası için elmaelma.com'da. Bu hafta tüm burçlar salı, perşembe ve cuma gününe dikkat bir de Dolunay etkisi var.

13-19 Mayıs haftasına Ay, Başak Burcu’nda iken günlük işlerimizin üzerine eğilerek başlayacağız. Hande Kazanova'nın anlattığı 13-19 Mayıs haftalık burç yorumlarına göre salı, perşembe ve cuma günlerini bu hafta önemli işlerimiz için kullanmaya özen göstermeliyiz. Kalıcı ve sağlam adımlar atmak kolay olacak. Aşk ilişkilerinde de bu hafta kadın erkek ilişkilerinde güzel sonuçlar elde edebiliriz. Çarşamba günü Venüs, Boğa Burcu’na geçiyor. İlişkilerimizde kalıcı, güzel ve sağlam temelli adımlar devrede olacak. Bir gün sonra Mars, Yengeç Burcu’na geçecek. Tepkilerimize dikkat etmemiz gerekecek. Alınganlıklarımız yüksek olabilir. Duygusal tepkiler vermeye meyilli olabiliriz. Bu dönemde ev ve aile alanlarımıza karşı yaklaşımımızdaki duygusallık bizi yorabilir. Cumartesi gecesi oluşacak Dolunay ile beraber başlattığımız işlerin karşılığını almaya doğru gidiyoruz. İşte, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık haftalık burç yorumlarının detayları...

13 1

KOÇ: Haftanıza günlük işlerinizin rutini ile başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Maddi konuların önem kazandığı alanlarda önemli atılımlarda bulunmak istediğiniz ya da yaptığınız aylardan bir tanesi. Parasal konular önem kazanıyor. Çarşamba günü itibariyle Venüs’ün de para alanlarınıza girmesiyle beraber güzel eşyalara olan meyilinizin artacağı bir döngü olacak. Eviniz için yapacağınız harcamalarınız artabilir. Diğer taraftan ticaretle uğraşıyorsanız üç hafta boyunca bu alanlarda güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Perşembe günü enerji alanınız değişecek. Enerjinizi ve gücünüzü evinize kaydıracaksınız. Bu dönemde ailenizdeki insanlarla sıkıntı ve problemler ortaya çıkabilir. Alıngan ve tepkisel bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Birtakım işlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Bu anlamda cuma gününden faydalanmaya özen gösterin. Cumartesi günü bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin ortak parasal konularını tetikleyecek sevgili Koç’lar. Dengeyi sağlamanız gerekecek. Hafta sonu para alanında ani ve beklenmedik gelişmeler sizi bekleyecek.

13 2

BOĞA: Haftanız enerjik olaylarla başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Çarşamba günü itibariyle Venüs, sizin burcunuza geçiyor. Geri planda durduğunuz ve anlamlandırmaya çalıştığınız, belki de plan yaptığınız birtakım konular, ilişkilere dair düşünceleriniz yada kendinizi etrafınızdan biraz geriye çektiğiniz bir dönem sona erecek. Daha sosyal olmak isteyecek ve kendinize, görüntünüze daha fazla önem vereceksiniz. Kilo almaya meyilli olabilirsiniz sevgili Boğa’lar. Perşembe günü enerji alanınız değişecek. Enerji alanınız parasal konulardan çıkacak ve yakın çevre alanlarınıza girecek. Duygusal davrandığınız için de duygusal tepkiler verip karşınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Cumartesi günü bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin özel hayat alanınızda oluşacak. Sürpriz birtakım konu ve olayla karşılaşacağınız bu dönemde ilginizi karşı tarafa yönelteceksiniz. Hayatınızda bir insan olmayabilir. Ortaklı işler ve her tür ilişki formu bu Dolunay’da daha fazla hayatınızda yer edecek. Evlilik, söz, nişan ve tanışma gibi konular ya da hukuki alanda atılacak adımlar varsa Dolunay bu alanları tetikleyecek. Bu hafta şanslı olacak. Salı ve cuma günleri büyük girişimlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atacaksınız. Cumartesi günü ani ve beklenmedik konu ve olaylar karşınıza gelebilir. 

13 3

İKİZLER: Bu hafta ailevi konularınız ön planda olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Geri planda durduğunuz ve biraz kendinizi dinlediğiniz, hayatı anlamlandırmaya çalıştığınız ve ön plana çıkamadığınız bir dönem içerisindesiniz. Hayatınızı gözden geçirip hatalarınızı fark ederek, yapmanız gerekenlere odaklanarak plan yapmalısınız sevgili İkizler. Bu hafta temkinli hareket etmeniz gereken bir tanesi olacak. Özellikle çarşamba günü Venüs de Boğa burcuna geçince yalnızlığı sevdiğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. Perşembe günü Mars’ın Yengeç Burcu’na geçmesiyle para işlerinizde duygusal tepkiler vereceğinizi gösteriyor. Ev ve ailenize harcamalarınız artabilir. Mücadelenizi parasal konularda ortaya koyacaksınız. Cumartesi günü bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı ortaya çıkaracak sevgili İkizler. Bu Dolunay’da sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışmalısınız. Günlük hayatınızın ritminde inişler ve çıkışlar devrede olabilir. 

13 4