Hangi burç nasıl intikam alır intikam her zaman soğuk yenir dikkat!

Hangi burç nasıl intikam alır? Burcunuza göre intikam çeşitlerini merak edenler için öfke ve kin planlamalarını bir araya getirdik. Sizin burcunuz ne?

Zaman zaman öfkemize yenik düşüp kendimizi kontrol edemediğimiz anlar oluyor. İçimize düşen kor kin ve kora dönüşüp çeşitli intikam duygusuna neden olabilir. Peki hangi burç nasıl intikam alır? İşte burçlar arasındaki kin ve öfke farklılıkları...

13 1

YENGEÇ: Duygusal ve şefkatin temsilcisi olan yengeç burcu duygularıyla sizi mahvedebilir. Diğer burçlara göre intikamı oldukça farklı olan bu burç, birine zarar vermekten ziyade zararı kendinedir. Herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kaldığında yemeden içmeden kesilip duygu sömürüsüne girer ancak bu durum onu yeter kadar tatmin etmezse beddualara hazır olun deriz.Genellikle ah'ları tutar dikkat!

13 2

İKİZLER: İkizler genellikle şiddet veya herhangi zarar vermek yerine intikamlarını genellikle laf sokarak ve sözleriyle alırlar. Eğerki bir ikizleri kızdırdıysanız karşılığını arkadaş ortamında veya birebir laflarıyla tokat gibi çarparak gösterirler. İkizler lafını sokmak için doğru zamanı bekler. Anlayacağınız hiç beklemediğiniz bir sohbet ortamında İkizlerden zehir zembelek cümlelere maruz kalabilirsiniz.

13 3

ASLAN: Bir Aslanın sizden intikam alması için öncelikli olarak gururunu incitmiş olmanız gerekmektedir. Ancak bir Aslanın gururunu incittiyseniz kesinlikle kaçacak delik aramanıza gerek yok! Aslan ne yapar ne eder sizi o delikten bulup çıkarır. Bir Aslanın öfkesi hiç bir koşulda başkasıyla kıyaslanamaz. 

13 4