Jüpiter gerilemesi 2019 burçlara etkileri

Jüpiter gerilemesi bugün başladı. 11 Ağustos'ta sona erecek olan Jüpiter gerilemesi burçlara etkileri ve Jüpiter gerilemesi yorumları Hande Kazanova'dan geldi.

Mart sonunda Merkür gerilemesini bitirdik şimdi sıra Jüpiter gerilemesinde. Jüpiter bugünden itibaren 11 Ağustos'a kadar Yay burcunda geriliyor olacak. Ödüller gezegeni olarak da bilinen Jüpiter; şans, bolluk, bereket, kısmet, iyimserlik, bilgelik, ruhsal gelişim, maddi ve manevi zenginliği işaret eder. Peki ya 10 Nisan çarşamba günü başlayan ve 11 Ağustos'a kadar etkisini gösterecek olan Jüpiter gerilemesi burçlara neler getirecek neler götürecek? Astrolog Hande Kazanova, bu haftanın yorumlarında Jüpiter gerilmesinin burçlara etkilerinin detaylarını elmaelma.com'a anlatmıştı. Jüpiter'in Yay burcunda gerilemesinin bazı noktalarda bizi zorlayacağını ve desteklemeyeceğin söyleyen Hande Kazanova, "Eğer doğum haritanızda Jüpiter’iniz geriliyorsa bu dönemde daha şanslı bir sürece geçiyor olacaksınız ama gerilemiyorsa bazı işlerinizde yavaşlamalar, ertelenmeler ve engeller devrede olabilir" uyarısında bulunmuştu. İşte 10 Nisan Jüpiter gerilemesinin burçlara etkileri...

13 1

KOÇ: Seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlar konusunda size şanslar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda karşınıza gelecek olan bazı fırsatları gözden geçirmenize neden olacak. Bazı işlerinizde yavaşlama, ertelenme, sıkıntı ve problemlele karşılaşırsanız bu konuları gözden geçirmek için uygun bir zaman diliminde olacaksınız.

13 2

BOĞA: Jüpiter gerilemesinde, ortak parasal girişimleriniz ve maddi konularda size sunulan şans ve fırsatlar konusunda sıkıntı ve sorunlar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz gelecek planlarınız çarşamba günü size göz kırpacak. Diğer taraftan hayatın bazı noktalarda sizi zorladığını görebilirsiniz. Hem eğitim alanlarınızda hem geleceğinizi ilgilendirecek işlerde hem de seyahatlere dayalı birtakım konularda bu zorlanmalar karşınıza gelebilir. 

13 3

İKİZLER: İkili ilişkiler, özel hayat, ortaklaşa atılacak adımlar, diğer insanlardan alınacak güzel geri bildirimler konusunda size şimdiye kadar şanslar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemeye başlaması olayları gözden geçirmenize neden olacak. Çarşamba ve cumartesi günleri dikkatli olmakta fayda var. Büyük parasal işlerden ve girişimlerden kaçının. 

13 4