Pluto gerilemesi burçlara etkileri 2019

Pluto gerilemesi bugün başlıyor. 24 Nisan 2019'da başlayan ve 3 Ekim 2019 perşembe günü bitecek olan Pluto gerilemesi etkilerini Hande Kazanova anlattı.

Pluto gerilemesi bugün başlıyor. 3 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecek olan Oğlak burcundaki Pluto gerilemesi bir kaç ay boyunca hayatımıda gücü, değişimi ve dönüşümü naıl ele aldığımızı ve bunları hayatımıza nasıl geçirdiğimizi fark etmemize neden olacak. Peki 2019 Pluto gerilemesi hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte Hande Kazanova'nın bu haftaki yorumlarına göre, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu Pluto gerilemesi etkilerinin detayları....

13 1

KOÇ: Pluto gerilemesiyle birlikte hem sosyal çevreniz hem de özel hayatınızla ilgili önemli konuların birleştiğini görecek, hayatınızın biraz hızlı aktığını farkedeceksiniz. Bu dönemde neyi nasıl yapmanız gerektiğini gayet iyi göreceksiniz. Hafta sonuna doğru enerjinizde düşüklükler görülebilir. Önemli girişimler için cumartesi dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

13 2

BOĞA: Salı günü itibariyle hayatınızda hızlı ve beklenmedik birtakım konu ve olaylar oluşabilir. Bu konu ve olaylar daha çok kariyeriniz ve toplum içi duruşunuzla bağlantılı olacak aynı zamanda ev ve aile alanlarınızı da etkileyebilir. Bugün başlayan Pluto gerilemesi de sizin seyahat, eğitim. Yabancı insanlarla yapılacak işler ve hukuki alanlarınızda gerileyecek. Bu alanlarda dikkatli olmalısınız.

13 3

İKİZLER: Ani ve beklenmedik olana açık olmanız gereken bir dönem başlıyor. Ani uyanışlar yaşayabilirsiniz. Bir konunun özünü fark edebilirsiniz. Yaşayacağınız şok edici birtakım olaylar hayata daha farklı bakmanıza neden olabilir. Pluto sizin para alanlarınızda gerileyecek. Bu nedenle harcamalara dikkat. Cumartesi günü göz önünde bulunacağınız yerlerde aldatıcı etkilere karşı dikkatli olmalısınız. 

13 4