Satürn gerilemesi (retrosu) burçlara etkileri 2019

Satürn gerilemesi (retro) Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu etkileri aşk, para, ilişki, kariyer yorumları

Satürn gerilemesi bugün Oğlak burcunda başlıyor. Satürn gerilemesi burçlara etkilerini 2019 yılı için Hande Kazanova, haftalık burç yorumlarında siz elmaelma.com okurları için anlatmıştı. Biz de Satürn retrosu burçlara etkilerinin detaylarını sizler için bugün detaylı bir şekilde derledik. 18 Eylül'de sona erecek olan Satürn gerilemesi, uzun süre tüm burçları etkisi altında tutacak. Eylül ayına kadar sorunlarınızın asıl kaynağının üstü örtülebilr bu da sizi yanıltabilir. Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Satürn gerilemesi sorumluluklarımızın hangi alanlarda olduğunu ve doğru bir şekilde yapıp yapmadığımızı bizlere gösterecek bir döngü yaratacak. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Satürn gerilemesi diğer adıya Satürn retrosu etkilerinin detayları...

13 1

KOÇ:  Satürn, hem kariyer hem iş hem de ailevi konularda size önemli sorumluluklar vermekteydi. Bu sorumlulukları ne kadar değerlendirdiğinizi görmek anlamında bu gerilime döneminden faydalanmanız gerekiyor. İşlerinizde birtakım yavaşlamalar devrede olabilir. Bazı işlerinizden gerektiği gibi hızlı sonuçlar alamayabilirsiniz ama bu süreçte neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı hayat size yaşattıklarıyla gösterecek. Birtakım krizler devrede olabilir. Özellikle bugün bu etkilere dikkat etmelisiniz. Hayata olumsuz gözlerle bakmamaya çalışın.

13 2

BOĞA: Sorumluluk ve iş alanlarınızda Satürn gerilemesiyle birlikte sorunlar çıkabilir. Gözden kaçırdığınız ve yapmakta zorlandığınız konuları yaşayacağınız olaylarla farkedeceğiniz 5 aylık bir döngü içerisine gireceksiniz. Çarşamba ve perşembe günü düşünsel olarak istediğimiz sonuçları yaratmaktan uzak olabiliriz. Geri planda durduğumuz ve üretmeye çalıştığımız fikirlerimizde diğer insanlardan göreceğimiz desteklerin aslında istediğimiz gibi olmadığını göreceğiz. Diğer taraftan maddi konularda da benzer girişimlerde bulunabileceğiniz bir çarşamba günü olacak.

13 3

İKİZLER: Sosyal çevre aktivitelerinizin hız kazanacağı bir dönem olacak. Bugün ortak parasal konularda önemli sorumluluklarla ilerlemenizi sağlayan Satürn bu alanlarda gerileyecek. Gözden kaçırdığınız konu ve olayları farketmenize neden olacak. Bazı sorumluluklarınızdan muaf olmak isteyeceksiniz. Bu dönemde ortak parasal konularda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü civarı bazı para kayıpları devrede olabilir. Çarşamba ve perşembe günü önemli konuşmalarınızda, geleceğe yönelik adımlarınızda, parasal konularda sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

13 4