Kaşlar nasıl kalınlaşır?

Geçtiğimiz birkaç sezondur kalın, dolgun ve en önemlisi doğal kaşlar moda. Sizde stil sahibi kaşlara evdeki malzemelerle ulaşabilirsiniz!

Doğal yağ karışımı Bu tarif ile, sadece kaşlarınızı değil aynı zamanda kirpiklerinizi de güçlendirebilirsiniz. Küçük bir kapta, eşit miktarda hindistan cevizi yağı ve hint yağını karıştırın. Bu karışımın üzerine 1 yemek kaşığı avokado yağı ekleyin ve iyice karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı bir rimel fırçasıyla ya da parmaklarınızın ucuyla kaş ve kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.
8 1
Soğan suyu Soğan suyu şaç moleküllerine bakım yaparak onları güçlendirmenin yanında kaşlarınızın uzamasını ve parlamasını da sağlar. Bir orta boy soğanı ince bir şekilde doğrayın ve suyunu sıkın. Bu suyu kaşlarınıza uygulayın ve 5 dakika boyunca kaşlarınıza masaj yapın. Daha sonra yüz yıkama jelinizle yüzünüzü yıkayın.
8 2
Süt bazlı yüz maskeleri Süt; protein, B vitamini, laktik asit ve kalsiyum içerir. Bu nedenle süt kolejen üretimini tetiklerken aynı zamanda kıl köklerini yeniler ve korur. Süte batırtığınız bir tutak pamuğumu kaşlarınıza masaj yaparak uygulayın. Süt kuruyana kadar bekleyin ve yüzünüzü su ile durulayın.
8 3
Limon suyu Limon; saç köklerinin güçlenmesi ve uzaması için gereki olan vitamin ve antioksidan açısından oldukça değerli bir kaynaktır.Fakat limonun saç açıcı etkisini unutmamak gerekiyor. Bir dilim limonu kaşlarınıza sürün ve 15-20 dakika bekletin ve yüzünüzü su ile durulayın.
8 4