Evde uygulayabileceğiniz güzellik ipuçları!

Maliyetsiz, zahmetsiz ve etkili güzellik önerileri istiyorsanız doğru haberdesiniz... İşte evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz güzellik önerileri!


Kadınlar için güzel hissetmek çok önemli. Sırf bu amaç uğruna cüzdanımızdaki bütün paraları neredeyse bakım ürünlerine harcadığımız da bir gerçek.

Sizin için hazırladığımız bu güzellik listesi sayesinde hem cüzdanınızdaki paralar yerinde duracak hem de evde kolaylıkla uygulanabilen bu ipuçları sayesinde daha güzel bir görünüme sahip olabileceksiniz…
7 1

Diş beyazlatama setlerinin pahalılığı ya da vakitsizlikten pek sık uğrayamadığınız diş hekiminiz, beyaz dişlerinizin olmasına engel olmasın.

Evde kullandığınız karbonat bu iş için en etkili çözümlerden biri. İster diş macununuzla karıştırıp dişlerinizi fırçalayın, İster dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir fırçaya biraz karbonat döküp fırçalayın. Güzel sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz.

Yiyeceklerle dişler nasıl temizlenir? Dentistanbul Levent Academy Başhekimi Doç. Dr. Ali Çağın Yücel anlatıyor. Haber için TIKLAYIN!


7 2

Bal ile yüz maskesi yapmaya ne dersiniz?

Antibakteriyel özelliğe sahip olan bal yüzünüzdeki sivilce ve aknelerden kurtulmanıza yardımcı olur.

İçine başka birşey katmaya gerek kalmadan saf balı yüzünüze sürün ve 10-15 dakika kadar bekletin ve daha sonra ılık suyla durulayın.

Bal aynı zamanda vücut toksinlerinizi atmanız konusunda da yardımcı olur.
7 3

Daha büyük ve dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız dudak bakım ürünlerine ve rujlara çok para harcamanıza gerek yok.

Mevcut kullandığınız parlatıcılarınızın içine bir damla nane damlatın. Bu dudaklarınızı daha şişkin görünmesini sağlar. Ancak naneye karşı alerjik reaksiyonlar evren bir vücudunuz varsa bu öeriyi uygulamayınız.
7 4