Göz altı kırışıklıkları için doğal çözümler nelerdir avokadoyu hiç denediniz mi?

Göz altı kırışıklıklar için doğal çözüm yolları nelerdir? Güzelliğe ulaşmak için çok para harcamanıza gerek yok! İşte doğal çözüm yolları...

Göz altı kırışıklıklarından kurtulmak için ne yapılmalı? Göz altı kırışıklıkları için doğal çözüm yolları nelerdir? Göz altı kırışıklıkları belirli bir yaştan sonra veya günlük hayatımızda elimizde olmadan sıklıkla yaptığımız mimiklerden kaynaklı ince çizgili kırışıklıklara neden olabilmektedir. Bu noktada göz altı kırışıklıklarından kurtulmak için tonlarca para harcayıp pahalı ürünler ile üstesinden gelmeye çalışıyoruz ancak sizin için hazırladığımız evde hazırlayabileceğiniz doğal çözüm yöntemleri ile göz altı kırışlıklarınızdan kurtulabilir veya gelecek için önlem alabilirsiniz... 


7 1

E VİTAMİNİ

E vitamini göz altı kırışıklıklarını azaltmada etkilidir. E vitaminin kendisi bir antioksidandır ve kapsül içerisindeki yağ oldukça koyu kıvamda olduğundan cildinizin nemlendirilmesini sağlar. Her gece yatmadan önce E vitamini kapsülündeki sıvıyı sıkıp göz altlarınıza ve kırışıklıkların olduğu bölgelere sıkın. Üzüm ve ananası gündüz, E vitaminini gece kullanarak daha hızlı sonuç alabilirsiniz. 

7 2

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı kırışıklıklar ve kırışıklık önlemede harikalar yaratmaktadır.Hindistan cevizi yağı ile kırışıklıkların olduğu bölgelere ve gözlerinizin altına masaj yapın. Hindistan cevizi yağını bir hafta boyunca kullanıp sonuç alabilirsiniz. Günlük olarak hindistan cevizi yağını kullanarak ileride oluşacak kırışıklıkları da önleyebilirsiniz. 

7 3

KIRIŞIKLIKLARA KARŞI KASTOR YAĞI

Kastor yağı en bilinen kırışıklık tedavi yöntemlerinden birisidir. Kırışıklıklarınızın olduğu bölgeyi iyileştirir. Gece uyumadan önce yüzünüzü temizledikten sonra birkaç damla kastor yağını sorunlu bölgelere sürün ve hafifçe masaj yapın. Bu işlem cildinizi yumuşatır ve yaşlanma belirtilerini azaltır. Bu işlemi her hafta 1-2 defa tekrarlayarak mevcut kırışıklıklardan kurtulabilir veya kırışıklıkların oluşmasını önleyebilirsiniz.

7 4