Scrub nedir evde kendi cilt bakımınızı yapabilirsiniz!

Cildinizi ölü derilerden arındırmak ve evde kendi kusursuz cilt bakımınızı yapmak için scruba ne dersiniz? Scrub nedir? İşte evde kolay scrub yapmanın yolu!

Cildinizi ölü derilerden arındırmak ve gün içerisinde toz ve kirli havaya maruz kalan cildinizi rahatlatmak için yenileyici ve kusursuz bir bakım yapan scrublara ne dersiniz? Üstelik elmaelma.com'da bulabileceğiniz evde doğal scrup yapmanın en kolay yolu sayesinde cildinizi bebeksi bir yumuşaklığa kazandırarak kendi cilt bakımınızı yapabilirsiniz! Scrub nedir? Evde scrup nasıl yapılır? Scrub cilde nasıl uygulanır? İşte tüm sorularınızın yanıtı sadece elmaelma.com'da!

8 1

SCRUB NEDİR NASIL YAPILIR?

Scrub vücut bakımı olarak nitelendirdiğimiz kişisel bakım kategorisinin en çok tercih edilen ve etkisi sağlayan bakım uygulamalarından biridir. Uzun yıllardır ciltteki ölü derilerden arınmak ve cilde yumuşaklık kazandırmak için yapılan scrublar bir vücut bakımı olarak karşımıza çıkıyor. Kıl dönmesi, selülit, ölü derilerden arınma gibi amaçları sıralayan scrublar bir çok şikayet edilen sorunlardan kurtulmaya yardımcı olmaktadır. 

8 2

SCRUB VÜCUDA NASIL UYGULANIR?

Vücuttaki tüm ölü derilerden kurtulmaya yardımcı olan scrublar banyoda cildi hem rahatlatmak hem de istenilen etkiyi sağlamak için uygulanacak en mantıklı yer. Cildinize masaj yaparak uyguladığınız scrubu aynı şekilde banyodan çıkmadan önce vücudunuzu durulayarak rahatlamış hissi sağlıyor.

8 3

SCRUB ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Vücudunuzun hemen hemen her bölgesine uygulayabileceğiniz scrublar kendi içinde çeşitlere ayrılır. Peki scrub çeşitleri nelerdir? Kendi içerisinde 3'e ayrılan scrublar ayak, yüz ve vücut olmak üzere çeşitlere ayrılıyor. Hadi gelin bu çeşitleri hep beraber inceleyelim.

8 4