Fazla seks yapmanın zararları mutsuz ediyor!

Fazla seks yapmanın zararları neler? Uzmanlar açıkladı! Daha fazla seks yapmak çiftleri mutlu etmiyor! İşte nedeni!

Seks yapmanın faydalarını duymuşsunuzdur. Peki fazla seksin zararlarını duydunuz mu? Evet uzmanlar uyarıyor! Fazla seks yapmak çiftleri daha fazla mutlu etmiyor. Hatta daha çok mutsuz olmalarına bile neden olabiliyor. Peki nasıl? Elmaelma.com olarak fazla seksin zararlarına dair tüm merak edilenleri sizler için hazırladık.  İşte fazla seksin zararları...
5 1

12 HAFTA BOYUNCA ÇİFTLER BU DENEYİ GERÇEKLEŞTİRDİ 

İngiltere'de bir araştırma yapıldı. Araştırmayada 128 çift iki gruba ayrıldı. 64 kişilik bir gruba normal seks iki katı fazla cinsel ilişkiye girmeleri söylendi. Diğer gruptaki çiftlerden ise normal cinsel hayatlarının yarısı kadar seks yapması istendi. Çiftler, 12 hafta boyunca bu deneyi gerçekleştirdi.

5 2

ALDIKLARI ZEVKTE DÜŞÜŞ GÖRÜLMEDİ 

Akademisyenler, daha fazla seks yapan çiftlerin arzusu ve aldıkları zevkte düşüş görülmediğini ancak, çiftlerin mutluluğunda düşüş gözlendiği belirtildiğini söyledi.

5 3

MUTLULUKLARDA BİR DÜŞÜŞ OLDUĞU GÖZLEMLENDİ 

Araştırmacılar, daha fazla cinsel ilişkiye giren çiftlerin bunu doğal olarak değil de bir araştırma için yapmalarından dolayı genel mutluluklarında bir düşüş olduğunu açıkladı.

5 4