Cinsel ilişkide yapılmaması gerekenler bu davranışlardan uzak durun!

Cinsel ilişkide yapılmaması gerekenler neler? İşte cinsellikte en sık yapılan hatalar ve çözüm yolları!

KONUŞMAKTAN ÇEKİNİYORSANIZ... 

Cinsel ilişkide yapılan en büyük hatalardan biri de konuşmaktan çekinmektir. Cinsellik hakkında konuşmaktan çekinmeyin. Her bireyin zevk aldığı noktalar farklı farklıdır. Bunları konuşmaya özen gösterin. Parnerinizin nelerden haz duyduğunu ona sorun. Deneme yanılma yoluyla da bunu çözebilirsiniz Fakat buna gerek yok. Partnerinize neyde haz alıp almadığını sormanız, ona kendisini daha değerli hissettirecek. 

5 1

HİJYENİ ÖNEMSEMİYORSANIZ... 

Cinsel ilişkide gözardı edilen problemlerden biri de hijyenin gözardı edilmesidir. Cinsel deneyim öncesinde duşunuzu alın, dişlerinizi fırçalayın ve temiz olduğunuzdan emin olun. Bu temizlik size aynı zamanda güven verecektir. Hijyeni asla es geçmeyin. 

5 2

SADECE TEK TARAFLI DÜŞÜNÜYORSANIZ... 

Tek taraflı düşünmeyin. Seks sonrasında iki tarafında tatmin olduğundan emin olun. İki tarafta ilişkiden zevk almalı ki aradaki bağlar sağlam kalsın. Karşı tarafın isteklerini görmezden gelmeyin. 

5 3

ÖN SEVİŞMEYİ KISA TUTMAYIN 

Cinsel ilişkiye hazır olunması çok önemlidir. Bunun için ön sevişmeyi uzun tutmaya çalışın. Tutkunuzu ve şehvetinizi canlı tutmak ön sevişmeyle doğru orantılıdır.

5 4