Kadınların en sevdiği seks pozisyonları nelerdir daha önce duymamış olabilirsiniz

Seks pozisyonları nelerdir? Kadınlar hangi seks pozisyonlarında orgazm olur? Belki de daha önce duymadığınız seks pozisyonları

YÜZ YÜZE 

En iyi seks pozisyonları arasında yüz yüze pozisyonu çok eski zamanlardan bugüne başı çeker. Birinizin diğerinin üstünde olduğu yüzlerin birbirine öpüşme mesafesinde olduğu ve birinizin bacaklarını ayırarak diğerinin belini kavradığı pozisyonudur.

9 1

JOKEY POZİSYONU

Kadının erkeğin kucağına çıkıp erkek ile cinsel birleşme gerçekleştirilen seks pozisyonudur. Ancak bu pozisyonda erkeğin dikkat etmesi gereken bir durum söz konusudur. Partnerinizin mutluluğunu hazzını arttırmak için sabit bir şekilde durmamalısınız. Partnerinize karşılık vermeli ve partnerinize beden hareketlerinizle eşlik etmelisiniz.

9 2

TERS KOVBOY

Bu pozisyonda erkek sırt üstü yatar. Kadın erkeğin kucağına bir önceki ata biner gibi pozisyonun tersine yüzü erkeğin bacaklarına bakacak şekilde oturur. Bu pozisyonda göz teması olmamasına rağmen erkekler bu pozisyonu tercih ederler. Yani özellikle erkekler için en iyi seks pozisyonları arasındadır.

9 3

KAŞIK POZİSYONU

Kaşık pozisyonu kadının en hızlı şekilde orgazm olabileceği en iyi seks pozisyonları arasındadır. Bu pozisyonda kadın kendini tamamen erkeğe bırakır. Arkasını dönüp kalçalarını erkeğin kasık bölgesine kapalı bir şekilde yaslar. Erkek kadını vajinasına ulaşarak cinsel birleşmeyi sağlar. Kadın bacakları ve kalçası kapalı olduğu için en hızlı bu seks pozisyonunda orgazm olur. Erkeklerin pek fazla tercih etmediği bu pozisyon kadınlar tarafından sevilir ve her sekste uygulanmak istenir.

9 4