Givenchy 2018 Paris Moda Haftası defile koleksiyonu

Givenchy Paris Moda Haftası defilesi moda otoritelerinden tam not aldı. Meghan Markle'ın stil danışmanlarında olan Givenchy yeni koleksiyonu kraliyet izinde.

İngiltere kraliyet ailesinin en yeni üyesi Meghan Markle'ın gelinliğini tasarlayan Givenchy, yeni koleksiyonunun Paris Moda Haftası'nda beğeniye sundu. Herkes Paris Moda Haftası öncesi Givenchy'nin yeni koleksiyonunda kraliyet izleri bekliyordu. Çünkü Meghan Markle sadece gelinliğini değil düğünü sonrası neredeyse tüm resmi işlerinde Givenchy markalı kıyafetleri tercih etmişti. Hal böyle olunca herkes podyumda Meghan Markle tarzının yansımalarını görmek istiyordu.

10 1

Marka beklentileri yanıltmadı.  Givenchy yeni koleksiyonunda Meghan Markle'ın stiline uygun özel tasarımlarla podyuma çıktı. Ancak koleksiyon beklenilenin de üzerindeydi. Pullar, özenli drapeler, pırıltılı mücevher tonları kıyafetlerde hakim kılındı.

10 2

Koleksiyonun özellikle Meghan Markle ve Prens Harry'nin yakın bir tarihte Yeni Zellanda ve Avustralya'ya yapacağı ziyarette kullanılacağı da düşünülüyor.

10 3

 İşte Givenchy'nin yeni koleksiyonundan öne çıkan parçalar...

10 4