Nesrin Cavadzade Fashion Week'de pembe transparan elbisesiyle göz kamaştırdı!

Nesrin Cavadzade Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında düzenlenen defileye pembe transparan elbiseyle katıldı. Defilede tüm dikkatleri üzerine topladı

Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımları ve başarılı oyunculuğu ile adından sık sık söz ettiren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade geçtiğimiz gün düzenlenen bir defilede pembe transparan bir elbiseyle boy gösterdi! Defilede podyumda yürüyen mankenler gibi dikkat çeken Cavadzade, giydiği elbise ile merak konusu oldu!

7 1

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade geçtiğimiz gün düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında düzenlenen defileye katılan oyuncu transparan elbisesiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı. Defileyi izlemeye gelen güzel oyuncu pembe transparan elbisesiyle adeta podyumda yürüyen mankenler gibiydi. 

7 2

Tüm gece dikkatleri üzerine toplayan Cavadzade pembe transparan elbisesiyle verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

7 3

TRANSPARAN ELBİSESİYLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI!

Ay ve medcezirden ilham alan MiiN tasarımcısı Kadir Kılıç, 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında bir defileyle tanıttı. Defileyi izlemeye gelen güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin transparan elbisesi tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

7 4