Ahşap boyamaya merakı olanlar buraya! Kübiş'in Atölyesi'ni sizin için gezdik

Ahşap boyama ustası Kübra Üçer'in Caddebostan'daki atölyesini sizin için gezdik. Ahşap sevenlerin Kübiş'in Atölyesi dediği Atölye Sanatsal'dan seçtiklerimiz...

Bugün siz elmaelma.com okurlarını, ahşap boyama denilinde İstanbul'da ilk akla gelen isimlerden biri olan Kübra Üçer ve atölyesine götürmek istiyoruz. Uzun yıllar iş dünyasının derdini çekmiş olan Kübra Üçer, emeklilikte hobi olsun diye başlattığı ahşap boyama işinin aşığı olmuş bir isim. Enerjisi ve gülen yüzü hep atölyesine hem de yaptığı açıklamalara yansımış olan Kübra Üçer,  çalışmalarını ve ahşap boyamaya olan sevgisini kubraucer.blogspot.com adlı blogundan hem de Facebook ve Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor. 
9 1

Kübra Üçer, Caddebostan'da resmi adı Atölye Sanatsal olan atölyesinde hem yarattığı ahşap ürünleri sergileyip, satıyor; hem de ahşap sevdalılarına kurslar veriyor. Instagram dünyası ise onu ve atölyesini KUBİSİNATOLYESİ diye tanıyor. Caddebostan ve Göztepe civarına işiniz düşerse mekanı mutlaka gezin deriz. Kübra hanımı bulmak da zor değil. Siz 'Kübiş'in atölyesi nerede diye' sorun herkes gösterir!

9 2

Biz bugün Kübiş'in Atölyesi'nden sizin için ahşap boyama kitap kutularını derledik.  Farklı boyutlardaki ahşap boyama kitap kutularının dekupay, stencil, eskitme, rölyef gibi farklı tarzlarda yapılmışlarını bulabilirsiniz. 

9 3

Doğumgününden evlilik yıldönümüne; ev hediyesinden saklama kutusu ihtiyacınıza kadar çok çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz ahşap boyama kitap kutuları Kübiş'in Atölyesi'nde kişiye özel de hazırlanabiliyor. 

9 4