Az eşyayla ev dekorasyonu nasıl yapılır kendi minimalist dünyanızı yaratın!

Az eşyayla ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kendi tarzınızda minimalist dünyanızı yaratabilirsiniz! Fazlalıklardan kurtulmak için...

Eskilerin dekorasyon modasına şööyle bir göz gezdirdiğimiz zaman vitrinler, vitrin içlikleri, vazolar, matruşkalardan tutun dantellere kadar karman çorman dekorasyon modasını artık bırakıyoruz ve onun yerine az eşyayla sade, şık minimalist bir dekorasyon modelleri için kolları sıvıyoruz!

7 1

 Elmaelma.com okurları için bir araya getirdiğimiz az eşyayla kendi tarzınızı veya şık bir dekor ortaya çıkarmak için tavisiyelerimize göz atabilirsiniz!

7 2

FAZLALIKLARI HAYATINIZDAN ÇIKARMA ZAMANI!

Minimalizmin en temel kurallarından biri de ihtiyaç duyulmayan eşyalardan kurtulmak yatıyor! Bu yüzden günlük yaşantınızda kullanmadığınız veya saklamak için bir kenarda biriktirdiğiniz ev eşyalarını hayatınızdan bir an önce kurtulun. Evinizde sevdiğiniz dekoratif eşyalarınız dışında her şeyi ortadan kaldırmanız gerekiyor.

7 3

DUVARLARIN RENGİNİ DEĞİŞTİRİN

Evinizi ferah ve geniş göstermek az eşya ile evinizi daha büyük göstermek için duvarların rengini açmaya ne dersiniz. Beyaz her zaman en çok kullanılan renktir. Evinize aydınlık katacak olan beyaz renk evinizde tercih edeceğiniz farklı renklerdeki dekorasyon eşyalarınızı daha iyi görünmesine yardımcı olacaktır.

7 4