Banyo dekorasyonu nasıl yapılır küçük değişikliklerle fark yaratın!

Banyo dekorasyonu nasıl yapılır? Uzun süredir kullandığınız banyonuzda biraz değişiklik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Birçok kişi banyosunu yeniden dekore etmek istiyor. Fakat tam olarak nereden başlamak gerektiğini ya da nasıl yapması gerektiğini bilmiyor. Sizde banyonuzu değiştirmek isteyenlerdenseniz işte bu yazımız tam size göre! Bu küçük değişikliklerle banyonuzda fark yaratacaksınız. Peki banyo dekorasyonu nasıl yapılır? Bu sorunun yanıtını sizler için araştırdık. İşte fark yaratan banyo dekorasyon fikirleri! 

4 1

AHŞAP TABUREYLE HARİKA BİR ETKİ YARATIN

 Banyoya koyacağınız ahşap bir tabure harika bir etki oluşturabilir. Banyo yaparken bir mum yakabilir; veyahut bu tabure üzerine güzel kokan birkaç sabun bile koyabilirsiniz.

4 2

BİRKAÇ TABLO VE ÇİÇEKLERDEN YARDIM ALIN 

Duvarınıza astığınız sanat eserleri banyonuza çok yakışacak. Banyolarınızda fark yaratmak istiyorsanız sevdiğiniz birkaç tabloyu banyonuza asmayı ihmal etmeyin. Aynı zamanda nemli ortamlarda yetişen bitkileri banyonuza yerleştirebilirsiniz. Bu bitkilerin en başında aleovera geliyor. Yaydığı kokusuyla ve güzelliğiyle aynı zamanda rahatlamanızı sağlayacaktır. 

4 3

BANYONUZA AÇIK BİR RAF MONTE EDEBİLİRSİNİZ!

Banyonuzda bulunan ıvır zıvır eşyalarınızdan kurtulmak, kullanamadıklarınızı atmak ya da kullandığınız eşyaları banyo dolaplarınızın içerisine koyabilirsiniz. Böylece etrafta var olan eşyalar dağınık gözükmeyecek, banyonuz daha şık görünecektir. Banyonuza çık bir raf alıp buraya monte edebilirsiniz. Çeşitli kitaplarını ya da kupalarınızı bu rafa koymanız banyonuzda farklı bir hava yaratacaktır .


4 4