Evinizi ahşap boyama detaylarıyla dekore etmeye ne dersiniz!

Evinizi ahşap boyama detayları dekora etmeye ne dersiniz! Ahşap boyama ustası Kübra Üçer'in Caddebostan'daki atölyesinden bakın neler seçtik!

Bugün siz elmaelma.com okurlarını, ahşap boyama denilinde İstanbul'da ilk akla gelen isimlerden biri olan Kübra Üçer ve atölyesine götürmek istiyoruz. Uzun yıllar iş dünyasının derdini çekmiş olan Kübra Üçer, emeklilikte hobi olsun diye başlattığı ahşap boyama işinin aşığı olmuş bir isim. Enerjisi ve gülen yüzü hep atölyesine hem de yaptığı açıklamalara yansımış olan Kübra Üçer, çalışmalarını ve ahşap boyamaya olan sevgisini kubraucer.blogspot.com adlı blogundan hem de Facebook ve Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor. 

15 1

Kübra Üçer, Caddebostan'da resmi adı Atölye Sanatsal olan atölyesinde hem yarattığı ahşap ürünleri sergileyip, satıyor; hem de ahşap sevdalılarına kurslar veriyor. Instagram dünyası ise onu ve atölyesini KUBİSİNATOLYESİ diye tanıyor. Caddebostan ve Göztepe civarına işiniz düşerse mekanı mutlaka gezin deriz. Kübra hanımı bulmak da zor değil. Siz 'Kübiş'in atölyesi nerede diye' sorun herkes gösterir!

15 2

Biz bugün Kübiş'in Atölyesi'nden sizin için ahşap boyama kasaları ve kapı önü kutularını derledik. Farklı boyutlardaki ahşap kasalar dekupay, stencil, eskitme, rölyef gibi yöntemlerle resmen baştan yaratılıyorlar. Mesela bu boş kasa bakın ne oluyor....

15 3

Mutfaklar başta olmak üzere evin farklı bölümlerinde kullanılabilen dekoratif ahşap boyama kasalar özel günlerde sevdikleriniz için şık birer hediyeye de dönüşebilir.

15 4