Hasır ev dekorasyonu nasıl yapılır sehpalarla fark yaratın!

Hasır ev dekorasyonu nasıl yapılır? Kış aylarında bir dekor örneği olarak kullanılan hasırla evinizi yeniden dekore edin. Bu görünüm ile fark yaracaksınız!

Hasır, Osmanlı döneminden bu zamana kadar dayanan ev dekorasyonunda farklı bir görünüm kazandıran dekorasyonda en kullanışlı alternatiflerden biridir. Günümüzdeki son ev dekorasyonu trendlerinden biri de hasır modasıdır. Siz de evinizde hasır kullanımına yer açarak evinize farklı bir görünüm kazandırabilir, şıklık yaratabilirsiniz. Peki hasır ev dekorasyonu nasıl yapılır? Son derece sağlıklı olan rahatı ve sağlığı tehdit etmeyen hasırın kullanım alanları! 

4 1

HASIR SEHPALARLA FARK YARATIN 

Oturma odalarında normal cam sehpaların yerine hasırdan yapılmış sehpalar kullanabilirsiniz ya da Dinlenme  odanız için hasırdan yapılmış koltuk kenarı sehpası kullanabilirsiniz. Bu görünüm ile evinize şıklık kazandıracaksınız.

4 2

HASIR SEPETLERİNE YER VERİN

Oturma odalarınızda farklı bir dekor yaratmak için hasır sepetlerine yer verebilirsiniz.  Üzerini çıkarttığınızda kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bir sepet ya da gazetelik olarak kullanabilirsiniz. Kış aylarında hasır sepetleri ile yine değişik kombinler oluşturabilirsiniz. 

4 3

BANYOLARINIZDA HASIR SEPETLERE YER AÇIN 

Yatak odalarınızda ya da banyoda hasır sepetlerine yer verebilirsiniz. Banyolarınızda hasırdan yapılmış kirli sepetleriyle banyoya dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hasır sepetler aynı zamanda kötü kokununda içeride hapsolmasını sağlamaktadır.  Sepetin içerisine hasırın renklerine uygun bir renkte işlemeli bir örtü yerleştirirseniz hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

4 4