Hem vintage hem de modern Doğtaş'ın Calliera koleksiyonunu görmeden mobilyalarınızı yenilemeyin!

Evinizde hem eskinin esintisi hem de modern ve rahat bir dekorasyon istiyorsanız Doğtaş'ın Calliera koleksiyonuna bir göz atın deriz.

Dekorasyon dünyasında yükselen trend, eskiyi hatırlatan çizgilere sahip mobilyaları modern renklerle bugüne uyarlamak. Bu anlayışla ortaya çıkan Doğtaş'ın yeni serisi Calliera’nın hikayesi, yüksek dozda konforun sanatsal bir şıklıkla buluşması üzerine.

7 1

Global mobilya sahnesinin kilit oyuncuları, “vintage” görünümlü parçaları yeni dünya renkleriyle buluşturarak ev dekorasyonuna yeni bir perspektif katmaya çalışıyorlar. Sürdürülebilirliği mümkün kılan bu anlayış hem eskinin kıymetini daha iyi anlamamızı sağlıyor; hem de bizi nostaljik bir modernizmle tanıştırıyor. Bu ince tezat, Calliera’nın stil kimliğini ortaya koyuyor.

7 2

Doğtaş’ın yepyeni koleksiyonu, trend akımı olmaktan çok moda hareketine dönüşen bu taktiği evlerinizde uygulamanıza imkan sağlıyor. Calliera’nın yalın hatları, gemiş tasarımlı kolçak uygulaması ve minderlerindeki dikiş detayları minimal estetiğin detaylarda gizli olduğunun kanıtı niteliğinde. Trend kumaş seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin, genç tavrınızdan ödün vermeyeceksiniz.

7 3

Hareketli sırt mekanizması sayesinde dilediğiniz zaman geniş oturumun keyfini çıkaracak ya da misafirlerinizi yatılı olarak ağırlama şansı bulacaksınız. Ceviz ve ekru alternatifli yüksek ahşap ayakların konfora ve modern görünüme katkıda bulunduğu Calliera, üçlü koltuk, kırlentler ve berjerle tamamlanıyor.

7 4