Kış bahçesi dekorasyon modelleri şömineyi unutmayın!

Kış bahçesi dekorasyon örnekleri nelerdir. Kışın bahçenizi kendi tarzınıza göre bahar havasında dekore etmeye ne dersiniz? İşte bu tüyolara göz atabilirsiniz.

Soğuk kış mevsiminde sıcak ortamlara yönelirken bahçe sezonunu kapatmayı tercih ediyoruz. Ancak havanın soğumasıyla beraber kendimizi eve kapatmak yerine bahçeyi kışa hazırlamaya ne dersiniz? Elmaelma.com okurları için kış bahçesi dekorasyon modellerini bir araya getirdik. Sizin için hazırladığımız bu modellere ve önerilere göz atarak bahçenize uygun önerileri uygulayabilirsiniz!

6 1

MEKANA UYGUN EŞYALAR

İlk olarak bahçenizin mekansal betimlemesini gözlemleyin küçük ve yeşil alanı bol olmayan bir bahçeye uygun olmayan eşyaların absürt durabileceğini unutmayın. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için bahçe alanınıza uygun eşyaların büyüklüğünü ve yeterliliği için bir liste oluşturun.

6 2

AYDINLANMAYI AYARLAYIN

Bahçenizde tarzınıza uygun dekor oluşturmak için ilk olarak nasıl bir aydınlatma istediğinize karar verin! Kışın bahçenizde loş ve sıcak bir ortam oluşturmak istiyorsanız çatıda, şömine veya lambader ışığından yararlanabilirsiniz.

6 3

Ancak kış mevsiminde doğal ışığın azalması ve havanın daha karanlık olmasında şikayetçiyseniz gün ışığını arttırmak için beyaz ışığı çatıda kullanabilirsiniz. Bahçenizde naturel bir hava kazandırmak istiyorsanız cam kaplama bir strüktürün daha uygun olabilir.

6 4