Küçük ev dekorasyonu nasıl yapılır loft ortamlara şans verin!

Küçük ev dekorasyonu nasıl yapılır? Nasıl ki büyük evler için çeşitli dekorasyon önerileri varsa küçük evler için de var.İşte küçük evlere dekorasyon önerileri!

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evimizin tam istediğimiz gibi olması için çok çaba sarf ediyoruz. Eviniz büyükse dekore etmek biraz daha kolay oluyor. Ama ya küçük bir eve sahipseniz? İşte burada yapılan bazı yanlış tercihler evin neyazık ki kasvetli ve kötü görünmesine yol açıyor. Evim küçük dekore edemiyorum diye üzülmeyin! Nasıl ki büyük evler için çeşitli dekorasyon önerileri var. Küçük evler için de dekorasyon önerileri bulunuyor. Peki küçük ev dekorasyonu nasıl yapılır? İşte küçük evler için büyük dekorasyon fikirleri! 

6 1

TELEVİZYONU DUVARA MONTE EDEBİLİRSİNİZ

Küçük bir eviniz varsa dekorasyonda televizyonun yeri büyük bir öneme sahip oluyor. Televizyonu duvara monte etmek yer kaplamaması açısından daha iyi bir fikir olacaktır. Bunun yanı sıra duvara monte edilmiş televizyonlar ortama şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. 

6 2

AYNI MEKANDA İKİ FARKLI KULLANIM ALANI OLUŞTURUN 

Aynı mekanda iki farklı kullanım alanı yaratabilirsiniz. Bu ortamları da farklı ışıklandırmalar ile aydınlatabilirsiniz. . Hem çalışma odası, hem oturma odası hem de mutfak ve yemek odasını barındıran alanlar son derece şık görünecektir. 

6 3

LOFT ORTAMLARA ŞANS VERİN! 

Açık odalar yani diğer bi adıyla  loft ortamlar yeni nesil modern dekorasyonun yüzü oluyor. Siz de tasarımınızda sıra dışı ama bir o kadar da popüler bir tarz oluşturmak istiyorsanız loft dizayna bir şans verebilirsiniz.

6 4