Merdiven altı dekorasyonu nasıl yapılır şık bir içecek dolabıyla fark yaratın!

Merdiven altı dekorasyonu nasıl yapılır?İşte iki katlı bir evde yaşıyorsanız merdiven boşuklarını değerlendirmek için ilham veren dekorasyon fikirleri!

İki katlı bir evde yaşıyorsanız, merdivenlerin ne kadar fazla ölü alan yarattığını biliyorsunuz demektir. Peki bu ölü alanları nasıl değerlendirmeliyiz? Merdiven altı dekorasyonu nasıl yapılmalıdır? Siz de evinizdeki merdiven altı boşluğunu nasıl değerlendirmeliyim? Nasıl şık bir görünüme kavuşturabilirim ya da nasıl işlevsel bir hale getirebilirim? diyenlerdenseniz bu yazımız tam size göre. İşte merdiven altlarını değerlendirmek için parlak fikirler!

5 1

MERDİVEN ALTINIZI GARDROP YAPABİLİRSİNİZ

Evimizde en çok yer işgal eden eşyalar arasında gardroplar gelmektedir. Ne yazık ki büyük ve hantal görünmelerine karşın vazgeçilmez olduğu bir gerçektir ve bu mobilyaların yerine başka bir şey koymamız neredeyse imkansızdır. Ama bu fotoğraftaki gibi, siz de merdiven altındaki kullanılmayan bölgeyi değerlendirebilirsiniz. Böylece hem yatak odanızda yer açılacak hem de merdiven altındaki boşluğu gayet gerekli bir biçimde doldurmuş olacaksınız. Yatak odanızın ve gardrobunuzun mevcut halinden memnun olsanız bile geniş bir yedek depolama alanına her evin ihtiyacı olduğu da inkar edilemez bir gerçek.

5 2

ŞIK BİR İÇEÇEK DOLABIYLA FARK YARATIN!

Bu merdiven modelleri, diğer merdiven modellerine oranla oldukça az yer kaplıyor. Altı gözüken bu merdiven tiplerinde aşağıdaki boşluğu sağlıklı bir şekilde değerlendirmek de kolay değil elbette. Bizim önerimiz, merdiven altınızı modern ve şık bir içecek dolabi ile doldurmanız yönünde olacaktır. Böyle merdiven altınız hem sade hem de şık bir görünüme kavuşacaktır.

5 3

ÇALIŞMA MASASIYLA MODERN BİR GÖRÜNTÜ SAĞLAYIN 

Çalışmak için kullanacağınız alan, konsantrasyonunuzu pozitif yönde etkileyecek niteliklere sahip olmalıdır. Çalışma motivasyonunuz estetik olarak ilgi çekici ve şık bir ortamda emin olun ki artacaktır. Merdiven altına yerleştireceğiniz küçük ama şık bir masayla hem motivasyonunuz artacak hem de evinizdeki merdiven altı boşluğunuzda modern bir görüntü sağlayacaksınız.

5 4