Vintage dekorasyon nasıl yapılır evinizde fark yaratın!

Vintage dekorasyon nasıl yapılır? Ev dekorasyonunda retro stil kullanmak isteyenler buraya! Sadece 4 adımda evinizde retro stil yaratabileceksiniz!

Evinizde vintage dekorasyon yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bir türlü bilemiyor musunuz? Bu haberimiz tam size göre! Sadece 4 adımda evinizde retro stil yaratabileceksiniz. Peki vintage dekorasyon nasıl yapılır? İşte vintage dekorasyon hakkında tüm merak edilenler! Bu dekorasyon tarzıyla evinizde fark yaratacaksınız! 

5 1

 Retro stil yaratmanın ilk koşulu her dönemin kendine ait bir kumaş ve desenleri olduğunu unutmamaktır. Bu nedenle mobilya seçerken sevdiğiniz dönemi iyi belirlemenizde fayda var. Evinizin mimari yapısını da göz önünde bulundurarak bir tarz belirleyin.

5 2

Retro tarz sadece seçeçeğiniz mobilyalarla alakalı bir durum değildir. Aksesuar kullanımı, en az mobilyalar kadar önem taşımaktadır. Örneğin parlak çerçeveli aynalar, retro tarzda saatler, vintage vazolara evinizde yer verebilirsiniz..

5 3

Retro tarzı yatak odanıza taşımak istiyorsanız, güçlü bir kontrast oluşturacak renk ve desende kumaşlar tercih edebilirsiniz. 

5 4