Ağır Yaşamlar Lacey Hodder'in son hali inanılmaz

TLC'de yayınlanan Ağır Yaşamlar programına katılan 29 yaşındaki Lacey Hodder hem zayıfladı hem de hayatında onu yeme bağımlısı yapan sorunları aştı.

Ağır Yaşamlar Lacey Hodder, verdiği kilolarla görenleri şaşırttı. Michigan'da yaşayan 29 yaşındaki genç kadın, TLC'de yayınlanan Ağır Yaşamlar programına başvurduğunda 313 kilonun üzerindeydi. Hareket etmekte zorlanan, banyo yaparken bile yorgun düşen bir haldeydi. 

9 1

6 yaşından beri ciddi aile içi problemler yaşayan Lacey, ebeveynleri onu terk ettiğinde küçük yaşına karşın kendine bakmak zorunda kalmıştı. Çoğunlukla öğünleri eritilmiş tereyağ ve şekerden oluşan bir karışımdı. 

9 2

12 yaşına geldiğinde Lacey'in kilosu 158'e çıkmıştı. Lacey'in kiloları babasının ona zorbalık yapmasına neden olmuştu. Lacey ise kendini iyi hissetmek için eskisinden daha fazla yemek yiyordu. 16 yaşına geldiğinde 223 kiloya çıkmıştı. 

9 3

Liseyi bırakan Lacey aynı yıl uzun süre tedavi görmesine ve hareket etmesine engel olacak bir sakatlık yaşadı. 8 yıl süren tedavi sırasında çalışamadı, hiçbir zaman bir işi olmadı ve hayata karşı tüm enerjisini yitirdi. 

9 4