Ağır Yaşamlar Sarah Neeley son hali doktoru bile şaşırttı!

Ağır Yaşamlar Sarah Neeley zayıflama hikayesinin detaylarıyla programın en dikkat çeken isimlerinden oldu. Zayıflarken hamile kaldı, sonra bebeğini düşürdü ve..

Ağır Yaşamlar Sarah Neeley'in hikayesindeki detaylar hem yürek burktu hem de kilo vermek isteyenlere umut oldu. ABD'nin Ohio eyaletinde yaşayan Sarah annesiyle yaşadığı zorlu hayat nedeniyle hareket edemez kilolara çıkmıştı. Ağır Yaşamlar programına katıldığında 300 kilo civarında olan Sarah, hayatını geri kazanmak için hem diyet programına hem de terapiye başladı. 

12 1

Ancak annesiyle yaşadığı ilişki onun hem diyetinin hem de terapisinin işe yaramasını engelliyordu. Kendi başına hareket etmekte zorlansa bile Sarah annesinden ayrılmadan kilo veremeyeceğini anladı. Annesinin yanında 2 ayda sadece 12 kilo verebilen Sarah sonunda evi terk etti Houston'a tek başına yerleşti. 

12 2

Annesinden ayrılması sonrası hayatına ekonomik olarak da kendi başına devam etmesi gerektiğini anlayan Sarah, bir restoranda garsonluk yapmaya başladı. Sarah 3 ayda 39 kilo vermeyi başardı. 

12 3

Hayatını yeniden kendi kontrol etmeye başlayan Sarah bir internet sitesi aracılığıyla biriyle tanıştı. Yeni ilişkisinden memnun olan Sarah, beklenmedik bir şekilde hamile kalınca hayatı yeniden karıştı. 

12 4