Bölgesel yağlardan nasıl kurtuluruz göbek eriten 8 süper yiyecek!

Bölgesel yağlanma nasıl giderilir?Bölgesel yağlanma neden olur? İşte göbek eriten 8 besin!

Kilo almak çoğu zaman can sıkıcı oluyor. Ama kilo almaktan daha can sıkıcı bir durum daha var. O da bölgesel yağlanma. Pek çok kadın için bölgesel yağlar kilo almaktan daha çok sorun teşkil ediyor. Peki bölgesel yağlardan nasıl kurtulabiliriz? Bölgesel yağlanma nasıl giderilir?Bölgesel yağlarımdan nasıl kurtulurum? İşte göbek bölgesinden kilo alanların bilmesi gereken 8 besin!

BAKLAGİLLER

Baklagiller, göbek yağlarından kurtulmanın baş anahtarı arasında yer alır.Yağ oranları oldukça düşüktür.. Protein, lif ve potasyum deposu oldukları için geç acıktırır ve sindirimi kolaylaştırırlar.


8 1

YEŞİL ÇAY VE BİBERİYE

Bir insanın günlük kalori ihtiyacı ortalama 2000'dir. Zaman zaman bu kalorinin üzerine çıkıp fazla aldığımız olabiliyor. Bunlardan kurtulmanın yolu yeşil çay ve biberiyeden geçiyor. Günde 2 bardak biberiye çayı 100 kalori yaktırıyor.Yeşil çay ise 150 kalori yaktırıyor. Aldığınız fazla kalorilerden kurtulmak için yeşil çay ve biberiyeye hayatınızda yer verin.

8 2

YUMURTA

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan yumurtada bu yiyecekler arasında yer alıyor.Yumurtanın beyazı protein açısından zengindir ve karnı tok tutarak acıkmayı geciktirir. Aynı zamanda da büyük bir idrar söktürücüdür.Yumurtayı hayatınızdan eksik etmemelisiniz!

8 3

ZEYTİNYAĞI

Zeytinyağı ve zeytin yiyerek zayıflama yöntemi pek bilinmeyen bir yöntemdir. Akdeniz sofralarında diyet yapanların mutlaka bulundurduğu bu bitkisel diyetyiyeceği, sağlık ve zayıflama alanında kendisini ispatlamış çok değerli bir bitkidir. 

8 4