Diyet yaparak kilo vermek için yenmemesi gerekenlere dikkat!

Diyet yaparak kilo vermek isteyenlerin bilmesi gerekenleri bir araya getirdik kilo vermek için yenmemesi gereken besinlere dikkat!

Vücutta fazla olan kilolardan bir an önce kurtulmak bir çok kişinin aruz ettiği konular arasında yer alıyor. Fazla kilolardan kurtulmak için diyet hakkında bilinmesi gerekenleri gözden geçirerek yapılan yanlışlardan kurtularak kısa sürede fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Kilo vermek için öncelikli olarak yenmemesi gereken besinlerden uzak durmanız gerekiyor. Bunun için diyet yaparken en çok yapılan yanlışları Diyetisyen Salih Gürel konu hakkında bilgiler verdi.

7 1
Diyet ürünleri istediğim kadar yiyebilirim, sadece su içersem zayıflarım, az uyursam daha hızlı kilo veririm düşüncesine dikkat!
7 2

Spor sonrası herhangi bir şey yemezsem daha iyi kilo kaybederim, bol bol soda içersem zayıflarım, karbonhidratları diyetten tamamen çıkartmalıyım, düşüncesinden uzak durun!

7 3

Kısa sürede çok kilo vermem sağlıklıdır, meyveyi istediğim kadar yiyebilirim, ana öğünlerden birini atlarsam kolay zayıflarım, yumurta kilo yapıyormuş, bir daha yumurta yemem düşünceleri sıklıkla etrafımızda duyuyoruz bu tarz düşünceler hem zihnimizi kilo vermek için diyetten uzaklaştırır hem de kilo vermeyi eziyet haline dönüştürür.

7 4