Korkudan tam 82 kilo verdi bikinili fotoğraflarını görenler şimdi...

Brezilyalı moda tasarımcısı Thayna'nın zayıflama hikayesi bir hayli ilginç. 18 yaşında yaşadığı bir korku ona tam 82 kilo verdirdi. Son hali ise tam bir bomba!

Brezilyalı moda tasarımcısı 22 yaşındaki Thayna Pacheco Barboza, 18 yaşına geldiğinde tam 139 kiloya ulaşmıştı. Kilo almaya 5 yaşında başladığını ve hayatının hemen hemen tamamını kilolu geçirdiğini söyleyen genç kadın 18 yaşında yaşandığı bir korku sonrası kilo verme kararı aldı. 

10 1

Anneannesini kalp hastalıkları nedeniyle kaybeden genç kadın annesinin de kalp krizi geçirmesi sonrası hayatının şokunu yaşadı. Hayatındaki en önemli iki kadından biri kiloya bağlı kalp hastalığından ölmüş diğeri de ölümün eşiğinden dönmüştü. Thayna'nın annesi kalp krizi sonrası ilk iş kızını kilolarından kurtulmazsa aynı sonun onu da beklediğini söyledi. 

10 2

Annesinin uyarısı gerçeği görmesini kolaylaştırdı. Thayna kilo verme konusunda kararlıydı ancak bunu nasıl yapacağını bilmiyordu. Aklına gelen ilk şey ise mide ameliyatı oldu. Ameliyatın komplikasyonlarını dahi okumama kararı alan genç kadın bir anda kendini ameliyat masasında buldu. 

10 3

Oldukça şanslı olan genç kadın kısa sürede hem ameliyatın yarattığı sorunlardan kurtuldu hem de kilo vermeye başladı. Ancak vücudunda oluşan fazla deriden kurtulması için çalışmaya devam etmesi gerekiyordu. 

10 4