Son hali efsane! Başına öyle bir şey geldi ki tam 101 kilo verdi!

İngiltere'de yaşayan 23 yaşındaki Alexandra Osipova tam 101 kilo vermeyi başarmış genç bir kadın. Kilo vermesine neden olan olay ise çok trajik.

Küçük yaşlardan itibaren kek ve tatlılarla büyüyen Alexandra Osipova üniversite yıllarına geldiğinde 161 kiloya kadar çıkmıştı. En zayıf halinin 4 yaşında olduğunu söyleyen genç kadın, "Sevgi ve bakım ortamında büyümüştüm, kimse bana hayır demezdi. İstediğim her şeyi, kekleri, tatlıları yedim. Annem ve ben bütün bir pastayı sadece tek bir yerde rahatça paylaşabilirdik" diyor. Tüm ailesi aşırı kilolu olduğu için Alexandra hayatı boyunca kilolarını dert etmedi. 15 yaşındayken ağırlığı 101 kiloya ulaşmıştı. Ailesinde herkes kilolu olduğu için ve kilolarını hiç dert etmediği için genç kadın kendisini asla kısıtlamadı. Vücudunu göstermekten de çekinmediğini söyleyen Alexandra "Şeffaf ve sıkı şeyler giymeyi severdim. Bir sürü leopar desenli taytım vardı" diyor. 

5 1

Genç kadın şöyle devam ediyor:

"Arkadaşlarım giydiğim şeye şaşırdılar. Şeffaf veya sıkı şeyler giymekten utanmadım. Örneğin, leopar taytlarım vardı." Genç kadın için kiloları yaşıtı genç kızların erkeklerle olan ilişkilerinin gelişmesiyle başladığını söylüyor. Çevresindeki kendi yaşıtlarının erkekler tarafından ilgi görmesine karşın kendisinde bu eksikliği fark eden Alexsandra, "Ben büyük olduğumu biliyordum ama ne kadar büyük olduğunun farkında değildim" diye anlattı.

5 2

Üniversiteye başladığında ise oturması gereken sıraya sığmadı. Genç kadın o an bedeninin büyüklüğünün farkına vardı değişme kararı aldı. Diyet ve egzersize başlayan genç kadın 101 kilo vermeyi başardı. 

5 3

Ancak vücudunda şu sıralar büyük bir deri sarkması var. Plastik cerrahi operasyonuna hazırlanan genç kadının bir sonraki hedefi ise fitness eğitmeni olmak. 

5 4