Zayıflama hikayeleri: 105 kilo verip 2018 zayıflama şampiyonu oldu

Zayıflama hikayelerinde bugün İngiltere'den 39 yaşındaki Maxine Wren var. 105 kilo veren Maxine 2018 zayıflama şampiyonu oldu.

39 yaşındaki Maxine Wren, 108 kilo vererek 2018 yılının kadınlarda zayıflama şampiyonu oldu. Kız kardeşinin hamile olduğunu öğrendiğinde 176 kilo olan Maxine, mide bypass'ı ameliyatı olup olmamak konusunda korkular yaşıyordu. Ameliyat masasında ölmek ve yeğeneni görememek en büyük kabusu olmuştu. Öte yandan, doktorlar beslenme şeklini değiştirmez ve ameliyat olmazsa ölüme daha hızlı yaklaştığını söylediler. 

6 1

Kreş sahibi genç kadın sonunda ameliyat olmak yerine bir zayıflama grubuna kayıt oldu. İşte anlattıkları: 

“Ameliyat masasında ölmek istemedim ve yeğenimle asla karşılaşmadım, bu yüzden zayıflama dünyasına katılmaya karar verdim ve çok sevindim. Zayıflama Dünyası ile başarılı olan insanları tanıyor olsam da, hala delirilmiştim ve kapıları gezmek üç hafta sürdü. Diğer üyeler bana bakacaklarından ya da kırılacağım için çok endişelendim. Çünkü beni ölçeceklerdi. Bu benim son şansımdı ve bunu yapmak zorundaydım. Herkes gerçekten çok arkadaş canlısıydı, bu yüzden endişelenecek bir şey yoktu ve ilk haftamda 5.5 kilo kaybettim. İlk defa tünelin sonunda bir ışık olduğunu gördüm."

6 2

VÜCUDUNUN YARISINI BIRAKINCA...

Ağustos 2016'da şuanki eşi John'la evlendi. Evlendiğinde zayıflamaya başladığı kilonun yarısına inmişti. O anlar için 'tarif edilemez' diyen Maxine, "Hayatımda ilk defa, aynaya baktığımda nasıl göründüğümü seviyorum - ve düğün günümde bir prenses gibi hissettim."

6 3

İşte Maxine'in düğün fotoğrafı... Ancak genç kadının zayıflama hikayesi bununla da sınırlı değil. Düğünü sonrası da kilo vermeye devam eden Maxine artık 38 beden. 6 4