Zayıflama hikayeleri: Üvey babası 9 yıl tecavüz etti şimdi ise öyle bir halde ki...

Zayıflama hikayelerinde bugün Instagram'ın fenomen zayıflama koçu Shandra Redwine'ın hikayesi var. İşte üvey babasının tecavüzleriyle başlayan hikayesi...

34 yaşındaki zayıflama koçu Shandra Redwine'ı belki Instagram'dan tanıyorsunuz. Hani şu kendi gelinliği üzerinden düşen fotoğrafı olan sarışın güler yüzlü kadın. Tanımıyorsanız da tanıştıralım.

19 1

Instagram'da en çok takip edilen zayıflama hikayesi sayfalarından birine sahip olan Shandra'nın sonu umut dolu biten zayıflama hikayesinin başları acı dolu bir hikayeye dayanıyor.

19 2

Shandra'nın üvey babası daha 4 yaşındayken ona cinsel istismara başlıyor. 13 yaşına gelinceye kadar süren istismar sistemli tecavüze kadar uzanıyor. Yaşadığı travmayı kimseyle paylaşamayan Shandra, kendini mutlu etmek ve rahatlatmak için yemek yemeğe başlıyor. 

19 3

120 kiloyu geçen genç kadının hayatından istismar üvey babası o 13 yaşındayken başka bir kişiye tecavüz etmesi sonucu tutuklanmasıyla sona eriyor. Üvey babasının tutuklanmasına neden olan yargılama sürecinde Shandra'ya yaptıkları da ortaya çıkıyor ve cezası katlanıyor. Annesi de üvey babasından boşanıyor.

19 4