Cinsel istek arttırıcı içecekler hazzı 2 katına çıkarıyor!

Cinsel istek arttırıcı içecekler neler? Partnerinizle birlikte cinsel isteği artıran bu 5 içeceğin tadını çıkarın! İşte birbirinden lezzetli içecek tarifleri!

Dutsu meyveler cinsel sağlığınız için gerçekten çok faydalıdır. Bu nedenle, onları samimi anlarınıza dahil etmek mükemmel bir fikirdir.

MALZEMELER: 

1 tutam Hindistan cevizi, 1 bardak yaban mersini (100 g), 2 yemek kaşığı bal (40 g), 1 bardak süzme yoğurt (245 g), 1/2 su bardağı yağsız süt (100 g)

HAZIRLIK:

Tüm malzemeleri bir karıştırıcıya ekleyin ve maksimum hızda karıştırın. Biraz süsleyin ve servis yapın

5 1

ÇİLEK:

Cinsel istek uyandıran meyvelerin başında çilek gelmektedir. Çileğin küçüçük bir parçası bile içteki tutkuyu uyandırmaya yaramaktadır.  Kırmızı rengi ve yüksek C vitamini içeriğinin libidoyu artırdığı iddia edilir.

5 2

MANGO:

Bu tropikal meyve, cinsel arzuyu uyandırmada ideal bir yardımcıdır. Cinsel hormonların vücuda yayılmasına destek olan E vitamini içerir. Zevk ve mutluluk hormonu olan serotonin de bu meyveden gelir.

5 3

Cinsel istek uyandıran bu içki, televizyon dizisi Sex and the City‘den dolayı popülerlik kazanmıştır. Bu dizide Sarah Jessica Parker’ın düzenli olarak içtiği kokteyl olarak sık sık karşımıza çıkar. Kısa süre içerisinde içinizdeki ateşi ortaya çıkarmaya yarar sağlayan bu içecek sayesinde cinsel isteğiniz artacaktır. 

MALZEMELER: 

¼ bardak votka (50 ml), ½ bardak limon suyu (75 ml), 1 bardak yaban mersini suyu (150 ml) (Doğal olanlarını tercih etmeye çalışın. Şişede satılan meyve suları normalde şeker ve başka katkı maddeleri içerir)

HAZIRLIK:

Tüm malzemeleri bir kokteyl çalkalama kabına bol buz ile birlikte koyun. Kabı kuvvetli bir şekilde çalkalayın ve güzel bir bardakla servis yapın. Bir dilim limon ile süsleyin.

5 4