demir Haberleri

Her Yerde Sen 19. bölüm 2. fragmanda aşk bitiyor!

Ekranların sevilen aşk dizisi olan Her Yerde Sen 19. bölüm 2. fragman yayınlandı Eylül'ün eski nişanlısı olduğunu Selin'e itiraf eden Demir terk ediliyor!

Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm 2. fragmanda Züleyha kaçıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm 2. fragman yayınlandı merdivenlerden düşen Saniye'nin ölüp ölmediği merak konusu olurken Züleyha kaçıyor!

Her Yerde Sen 16. bölüm 2. fragmanda gerçek ortaya çıkıyor!

Her Yerde Sen 16. bölüm 2. fragman yayınlandı Selin'e olan aşkının peşinden gitmek isteyen Demir gerçeği itiraf etmek istiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragmanda Demir hapse girdi!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragman yayınlandı hapse giren Demir'in Züleyha ile olan konuşması damga vuruyor Züleyha bir karar verecek!

Çarpışma 8. bölüm ilk sahne fragmanda Veli Demir'in video sahnesi

Çarpışma 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Veli Demir'in Belma ile olan videosu üzerinden kanına girmeye çalışıyor. Demir'den elini kirletmesini istediği kişi kim?

Kızım 16. bölüm fragmanı yayınlandı Öykü annesiyle yaşamaya başlıyor!

Kızım 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Mahkemede Öykü Demir'le değil annesi Asu'yla yaşamak istediğini söylemesi üzerine Asu'yla yeni bir başlangıç yapıyor!

Kızım 11. bölüm 2. fragmanda Demir Öykü'yü annesine veriyor!

Kızım 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Demir Öykü'yü annesine veriyor. Bakalım Öykü bu durumu nasıl karşılayacak! İzleyenleri yine hüzünlü bir bölüm bekliyor.

Kızım 10. bölüm 3. fragman yayınlandı Demir'in Candan'ı...

Kızım 10. bölüm 3. fragman yayınlandı. Öykü'nün annesiyle karşılaşmasıyla işler iyice karışıyor. Candan her şeyi bırakıp gidecekken Demir durdurabilecek mi?

Kızım 10. bölüm 2. fragmanda Asu Öykü'yü götürüyor!

Kızım 10. bölüm 2. fragman yayınlandı. Öykü'nün annesi Asu'nun ortaya çıkmasıyla işler karmaşık bir hal alıyor. Öykü babasıyla mı yoksa Asu'yla mı gidecek.

Ispanak yediğimizde dişlerimizde neden gariplik hissediyoruz?

Ispanak yedikten sonra ağzınızın bir garip olduğunu hissettiniz mi? Peki ıspanak yedikten sonra neden dişlerimiz kireç yemiş gibi oluyor? İşte o kumlu hissin nedenleri...

Çok Okunanlar