dizi fragmanı Haberleri

Hercai 19. bölüm 2. fragmanda Miran'ın sözleri damga vuruyor!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Miran'ın Reyyan'a ''Senden başka gidecek yerim yok ki'' sözü dikkat çekti.

Hercai 19. bölüm fragmanda Hazar Miran'ın oğlu olduğunu öğreniyor!

Hercai 19. bölüm fragmanı yayınlandı Hazar yıllar önce kendisinden saklanan gerçeği öğreniyor Miran Hazar'ın oğlu!

Her Yerde Sen 19. bölüm 2. fragmanda aşk bitiyor!

Ekranların sevilen aşk dizisi olan Her Yerde Sen 19. bölüm 2. fragman yayınlandı Eylül'ün eski nişanlısı olduğunu Selin'e itiraf eden Demir terk ediliyor!

Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm 2. fragmanda Züleyha kaçıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm 2. fragman yayınlandı merdivenlerden düşen Saniye'nin ölüp ölmediği merak konusu olurken Züleyha kaçıyor!

Kadın dizisi 69. bölüm fragmanında gergin anlar Arif'in başı dertte!

Ekranların sevilen dizisi Kadın dizisi 69. bölüm fragmanı yayınlandı Bahar'ın annesi ve Sarp'ın ölümünden sorumlu tutulan Arif'in başı dertte!

Kuruluş Osman'dan beklenen fragman geldi

Burak Özçivit'in beklenen dizisi Kuruluş Osman'ın ilk fragmanı yayınlandı milli ve dini değerlerin konuşulduğu sahne tüyleri diken diken yaptı!

Kuruluş Osman ilk fragman yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul'un yerini Kuruluş Osman'ın aldığı dizinin ilk fragmanı yayınlandı milli ve dini değerlerin konuşulduğu sahne duygulandırdı!

Kadın 67. bölüm fragmanında Sarp ölüyor!

Kadın 67. bölüm fragmanı yayınlandı Sarp ve Bahar arasında sular duruldu derken Bahar'ın ''Ama benimki iki kere öldü'' cümlesi Sarp öldü mü? dedirtti!

Mucize Doktor 5. bölüm 2. fragmanda Ali'den Nazlı'ya romantik hediye!

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor 5. bölüm 2. fragman yayınlandı Ali'den Nazlı'ya romantik jest izleyenleri ekrana kilitleyecek!

Her Yerde Sen 16. bölüm 2. fragmanda gerçek ortaya çıkıyor!

Her Yerde Sen 16. bölüm 2. fragman yayınlandı Selin'e olan aşkının peşinden gitmek isteyen Demir gerçeği itiraf etmek istiyor!

Hercai 15. bölüm 2. fragmanda Aslanbeyler Şadoğulları karşı karşıya!

Hercai 15. bölüm 2. fragman yayınlandı Şadoğulları'nın yerini öğrenen Aslanbeyler silahlarla çiftliği basmaya gidiyor Miran ve Reyyan peşlerine düşüyor!

Kadın 66. bölüm fragmanında ölüm sahnesinde göz yaşları sel oldu!

Kadın dizisi 66. bölüm fragmanı yayınlandı Hatice'nin öldüğünü öğrenen Bahar ve Şirin'in ağlama sahnesi göz yaşlarına boğdu!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragmanda Demir hapse girdi!

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm 2. fragman yayınlandı hapse giren Demir'in Züleyha ile olan konuşması damga vuruyor Züleyha bir karar verecek!

Zalim İstanbıl 14. bölümde kıyamet kopuyor Cemre ve Cenk evlendi!

Zalim İstanbul 14. bölüm yayınlandı Cenk Cemre'nin elini tutup evlendiklerini herkese duyuruyor evde kıyamet koptu!

Yasak Elma 51. bölüm fragmanında Yıldız ve Enver yan yana!

Yasak Elma 51. bölüm fragmanında ortalık kızışıyor bebeğin babasının Halit olmadığını öne süren Şahika Enver ve Yıldız'ın dikkatini dağıtıyor!

Reyting rekortmeni dizi Neslican Tay sahnesiyle bölüme damga vurdu!

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur, dün akşam yayınlanan bölümünde kanserden hayatını kaybeden Neslican Tay'ı unutmadı.

Çok Okunanlar