elimi bırakma Haberleri

Elimi Bırakma 18. bölüm 2. fragman yayınlandı Azra ve Cenk ayrılıyor!

Elimi Bırakma 18. bölüm 2. fragman yayınlandı. Herkesin Azra'dan nefret etmesi yüzünden Cenk'e veda etmek zorunda kalan Azra'nın başına neler gelecek?

Elimi Bırakma 13. bölüm fragmanında Azra Mert'e kavuşabilecek mi?

Elimi Bırakma 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Cenk Mert'i bulup Azra'ya sürpriz yapıyor. Azra bu sefer kardeşine kavuşabilecek mi? İşte merakla berklenen o bölüm

Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragmanda Azra evi terk ediyor

Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragman yayınlandı. Cenk'in annesinin hakaretlerine maruz kalan Azra evi terk ediyor. Cenk Azra'yı geri getirebilecek mi?

Elimi Bırakma 10. bölüm 2. fragmanda Feride Hanım ameliyat oluyor!

Elimi Bırakma 10. bölüm 2. fragman yayınlandı. Her şeyini Azra'ya bırakan Feride Hanım, ameliyat oluyor. Feride Hanım ameliyattan sağ çıkabilecek mi?

Elimi Bırakma 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Cansu'ya ne oluyor?

Elimi Bırakma 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Cansu Mert'i sakladıkları yeri bulur fakat Cansu'nun hayatı tehlikeye girer! İşte heyecan dolu fragman....

Elimi Bırakma 7.bölüm ilk sahne yayınlandı Cenk'in Azra'ya nefreti

Elimi Bırakma 7.bölüm ilk sahne yayınlandı! Azra ve Cenk tartışırken Cenk'in sarf ettiği cümleler Azra'yı derinden etkiliyor...

Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde Azra ve Cenk birbirlerine düşman...

Elimi Bırakma 7.bölüm fragmanı yayınlandı. Aynı iş yerinde çalışan Cenk'in Azra'ya nefreti büyüyor! Cenk Azra'ya olan inanından Cansu ile bir ilişkiye başlar

Elimi Bırakma dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı Azra intikam alıyor!

Elimi Bırakma dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Feride Hanım tüm mirasını Azra'ya bıraktı! Azra kardeşini bulabilecek mi?

Elimi Bırakma kaybolan Mert öldü mü?

Elimi Bırakma 3. bölüm 2. fragman yayınlandı! Azra'nın kardeşi Mert kayboluyor. Polis kimliği bilinmeyen bir ceset buluyor. Ceset Mert'e mi ait?

Çok Okunanlar
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı
Alper Kömürcü kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Kayahan'ın eşi İpek Açar ve sevgilisi Alper Kömürcü evlilik için harekete geçti. İşte son magazin bombaları!
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-2