fox tv Haberleri

O sahne Twitter'da reytingleri salladı! İzleyicinin yağı eridi!

Yıldız'ın, kocası Çağatay ve sevgilisi Kurmru'yu herkesin önünde rezil ettiği anlar "Son metres bükücü' caps'iyle sosyal medyada viral oldu.

Seks oyunu ve seksi gecelik izleyenleri fena kızdırdı

Yasak Elma 34. bölüme Alihan ve Ender'in yatak sahnesi damga vurdu. Yasak Elma izleyenleri ise sahneleri ve Ender karakterinin geceliğini uygunsuz buldu.

İsmail Küçükkaya dayakçı kocaymış #kiminanır

Sürekli kadına şiddete yönelik sert eleştirilerde bulunan İsmail Küçükkaya'nın evliliği güya eşine şiddet uyguladığı için bitiyor.

Fatih Portakal FOX TV'yi bırakıyor mu? İşte o paylaşım

Fatih Portakal kimdir? Fatih Portakal kaç yaşında? Fatih Portakal'ın eşi kim? Portakal öyle bir paylaşım yaptı ki görenler "FOX TV'yi bırakıyor mu?" diyor.

FOX TV'nin sunucusu yaptığı gaf ile olay oldu

FOX TV sunucusu Gülbin Tosun, basketbolda olmayan kırmızı kart uygulamasını varmış gibi söyledi. Basketbolcular için "diskalifiye oldular" demesi gerekiyordu.

Seda Akgül’den olay itiraflar: ‘Evliliğimizin birinci haftasında eski sevgilileriyle…’!

‘Kısmetse Olur’ evlilik programıyla şöhretini artıran haberci, sunucu Seda Akgül, evlendikten 4 ay sonra sürpriz bir şekilde boşanmıştı. Akgül, boşanması hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Oyuncu Erkan Petekkaya Hollywood’lu oluyor!

Oyuncu Erkan Petekkaya, Los Angeles’ta imzaladığı 10 milyonluk anlaşma ile oyunculuğunu uluslararası boyuta taşıyor.

İzdivaç programının sahte nikah memurundan itiraflar!

Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında canlı yayında nikah memuru olarak yansıtılan, ancak gerçekte ulaştırma görevlisi olduğu ortaya çıkan Halis Bozkurt, olayla ilgili savcılığa başvurdu.

Önce sakin sakin dinledi, sonra hakaretler yağdırdı!

Zuhal Topal'la izdivaç programında, Hanife Hanım'a talip olan damat adayı, önce sakin sakin dinledi. Ancak bu sakin duruşundan beklenmeyecek hakaret dolu sözler söyleyerek stüdyoyu terk etti.

Çok Okunanlar