iletişim Haberleri

Doğum yaptıktan sonra eşinizle olan iletişime aman dikkat!

Doğum yaptıktan sonra çiftler arası tahammül azalabiliyor ve bununla birlikte evlilikler bozulabiliyor. Peki ne yapmalıyız? İşte merak edilenler!

Bebek sonrası çiftler arasında iletişim nasıl olmalı?

Bebek sonrası çiftler arasında iletişim nasıl olmalı? Kadınların bebeklerine olan yoğun ilgisi çiftler arasında iletişimi etkileyebiliyor. Peki ne yapılmalı?

Çocukla doğru iletişim kurmak için birde bunu deneyin!

Ebeveynlerin çocuklarıyla sağlıklı bir iletişim kurabilmeleri için Eğitimci ve Ebeveyn Danışmanı Ayşegül Karahan Ertuğrul önemli bilgiler paylaştı.

Karşınızdaki kişiyi bu yöntemlerle daha iyi tanıyabilirsiniz!

İnsanları daha rahat nasıl tanıyabilirsiniz? Karşınızdaki kişiyi iyi tanımanın püf noktalarını İletişim Uzmanı Yeşim Erbeksoy anlattı.

İletişimde sürekli olarak yaşanan hatalar

İletişimde sık sık yapılan hatalar nelerdir? Bazen karşımızdaki kişiyi dinlediğimiz zannediyoruz ama aslında yaptığımız hataların farkında bile değiliz.

Karşımızdaki kişiyi iyi tanımanın yolu!

Etkili İletişim Uzmanı Yeşim Erberksoy’dan karşımızdaki kişiyi tanımamıza yardımcı olacak ipuçları…

İlk buluşmada karşınızdakini tanımanın yolu!

Etkili iletişim Uzmanı Yeşim Erberksoy, insanları daha kolay tanımak için konuşurken dikkat etmeniz noktalar hakkında ipucu verdi.

İyi iletişimde göz temasının önemi!

Göz temasının önemi nedir? İnsanlarla göz teması nasıl kurulur? Etkili iletişim Uzmanı Yeşim Erberksoy çok önemli bilgiler verdi.

İyi ilişkiler geliştirmek için ne yapmalı?

Etkili İletişim Uzmanı Yeşim Erberksoy, insanlarla samimi ilişkiler geliştirmenin yollarını anlattı.

İnsanların konuşmaktan hoşlanacağı biri olun!

İnsanların konuşmaktan hoşlanacağı iyi bir konuşmacı olmanın sırrı aslında çok basit... Onlarla konuşmak onlara bir şeyler söylemek değil. Bir çeşit sihirden bahsediyoruz.

İlişkileri besleyici ve zehirleyici davranışlar!

Zehirleyici ilişki tarzı, pek çok psikolojik sorunun da kaynağı. Dr. Tayfun Doğan psikolojik sağlığımız için ilişkilerimizi beslememiz gerektiğini öne sürüyor. İşte Doğan’ın tavsiyeleri…

Duygusal enerjinizi serbest bırakın!

İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın, duygulardan özgürleşme tekniği olan EFT hakkında bilgilendiriyor.

Kaslarınızdaki enerjiyle sorunlarınızı çözün!

Kinesioloji; "hareket eden kaslardaki enerji akışının kontrolü" demektir. Çeşitli kas hareketlerinin yardımı ile bedendeki enerji blokajları ortaya çıkartılır.

Mutlu ilişki için doğru iletişim şart!

İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın, ilişkilerde mutlu olmanın yollarını anlattı.

Etkili iletişimin doğruları ve düşmanları!

Halkla İlişkiler ve İletişim Uzmanı Pınar Pişirgen, kişiler arası etkili iletişimi engelleyen faktörler ve etkili iletişim kurabilmenin püf noktalarına değindi.

İletişimin düşmanı negatif enerjiler

''Hayatımızı ve iletişimimizi körü körüne etkileyen çok önemli bir şey varsa o da negatif enerjilerdir'' diyen İletişim Uzmanı Pınar Pişirgen, negatif enerjilerin iletişim üzerindeki etkilerini ve bunlardan sıyrılmanın çok kolay yollarını açıkladı..

Çok Okunanlar