kızım Haberleri

Kızım dizisi final yapıyor! İşte 34. bölümde yaşanacaklar!

Kızım dizisi 34. bölüm fragmanı yayınlandı! Peki, Kızım'ın finalinde neler olacak? İşte, dizinin 31 Mayıs'ta yayınlanacak olan final fragmanı!

Kızım 31. bölüm fragmanında Candan Demir'in ölümüyle yıkılıyor!

Kızım 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Demir'in öldüğünü öğrenen Candan yıkılıyor. Demir'in çektiği videoyu izleyen Öykü gözyaşlarına boğuluyor.

Kızım 19. bölüm fragmanı yayınlandı Candan ve Demir evleniyor!

Kızım 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Öykü'nün velayeti için Candan ve Demir evleniyor! Eğlenceli vaktin geçtiği bölümde izleyiciyi bir sürpriz bekliyor.

Kızım 17.bölüm 2.fragmanı Demir Öykü'yü geri alabilecek mi?

Kızım 17.bölüm 2.frgmanı elmaelma.com'da. Demir ve Uğur kadın kılığına girerek Öykü'yü görmeye gidiyorlar ve jileti yakalatmak için plan yapıyorlar.

Kızım 16. bölüm 2. fragman yayınlandı Öykü Demir'i kurtarabilecek mi?

Kızım 16. bölüm 2. fragman yayınlandı. Asu'la yeni bir hayata başlayan Öykü ortada kalıyor! Asu Öykü'yü terk ederken Demir'in başı soyguncularla derde giriyor!

Kızım 16. bölüm fragmanı yayınlandı Öykü annesiyle yaşamaya başlıyor!

Kızım 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Mahkemede Öykü Demir'le değil annesi Asu'yla yaşamak istediğini söylemesi üzerine Asu'yla yeni bir başlangıç yapıyor!

Kızım 15. bölüm fragmanı

Kızım 15. bölüm fragmanı elmaelma.com'da. Kızım 15. bölüm fragmanında Asu, Öykü'nün hayatını karartmaya devam edecek. Peki Kızım 15. bölümde Demir ne yapacak?

Kızım 11. bölüm 2. fragmanda Demir Öykü'yü annesine veriyor!

Kızım 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Demir Öykü'yü annesine veriyor. Bakalım Öykü bu durumu nasıl karşılayacak! İzleyenleri yine hüzünlü bir bölüm bekliyor.

Kızım 11.bölüm fragmanında Demir okudukları karşısında şaşıp kalıyor!

Kızım 11.bölüm fragmanı yayınlandı. Asu, Öykü'yü alabilecek mi? Öykü'ye ananesinden gelen mektupta ne yazıyor? Yeni bölüm izleyenleri ekrana kitleyecek!

Kızım 10. bölüm 3. fragman yayınlandı Demir'in Candan'ı...

Kızım 10. bölüm 3. fragman yayınlandı. Öykü'nün annesiyle karşılaşmasıyla işler iyice karışıyor. Candan her şeyi bırakıp gidecekken Demir durdurabilecek mi?

Kızım 10. bölüm 2. fragmanda Asu Öykü'yü götürüyor!

Kızım 10. bölüm 2. fragman yayınlandı. Öykü'nün annesi Asu'nun ortaya çıkmasıyla işler karmaşık bir hal alıyor. Öykü babasıyla mı yoksa Asu'yla mı gidecek.

Kızım 9. bölüm 2. fragmanda Öykü'nün tüyleri diken diken yapan günlüğü

Kızım 9. bölüm 2. fragman yayınlandı. Demir Öykü'nün günlüğünü okuyor. Tüyleri diken diken eden sahne yeni bölümüyle izleyenleri duygusal anlar bekliyor!

Kızım dizisinde göz yaşları sel oldu Demir ve Öykü'nün kavuşma sahnesi

Kızım dizisi 8. bölümüyle izleyenleri göz yaşlarını tutamadı. Öykü'nün gizlediği hastalığını öğrenen Demir'in Öykü'yle yeniden kavuşma sahnesi olay oldu!

Kızım 8. bölüm 2. fragman yayınlandı Öykü kimsesizler yurduna gidiyor

Kızım 8. bölüm 2. fragman yayınlandı! Hasta olduğunu öğrenen Öykü babasını bırakıp kimsesizler yurduna gidiyor. Öykü'nün iyileşip iyileşmeyeceği belli değil.

Kızım 4.bölüm fragmanı yayınlandı! Demir öyle bir şey öğreniyor ki...

Kızım 4.bölüm fragmanı yayınlandı. Demir kızından kurtulmak için teyzesini bulmaya kararlıdır.Teyzeyi bulan Demir, kızının annesinin yaşadığını öğreniyor.

Kızım 3.bölüm fragmanında Öykü babasını gitmesi için yüreklendiriyor!

Kızım 3.bölüm fragmanı yayınlandı! Kaza geçiren Demir, bir süre ortalıklardan kaybolmak ve İzmir'e gitmek için arkadaşıyla görüşüyor!

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!