kızım Haberleri

Kızım 31. bölüm fragmanında Candan Demir'in ölümüyle yıkılıyor!

Kızım 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Demir'in öldüğünü öğrenen Candan yıkılıyor. Demir'in çektiği videoyu izleyen Öykü gözyaşlarına boğuluyor.

Kızım 19. bölüm fragmanı yayınlandı Candan ve Demir evleniyor!

Kızım 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Öykü'nün velayeti için Candan ve Demir evleniyor! Eğlenceli vaktin geçtiği bölümde izleyiciyi bir sürpriz bekliyor.

Kızım 17.bölüm 2.fragmanı Demir Öykü'yü geri alabilecek mi?

Kızım 17.bölüm 2.frgmanı elmaelma.com'da. Demir ve Uğur kadın kılığına girerek Öykü'yü görmeye gidiyorlar ve jileti yakalatmak için plan yapıyorlar.

Kızım 16. bölüm 2. fragman yayınlandı Öykü Demir'i kurtarabilecek mi?

Kızım 16. bölüm 2. fragman yayınlandı. Asu'la yeni bir hayata başlayan Öykü ortada kalıyor! Asu Öykü'yü terk ederken Demir'in başı soyguncularla derde giriyor!

Kızım 16. bölüm fragmanı yayınlandı Öykü annesiyle yaşamaya başlıyor!

Kızım 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Mahkemede Öykü Demir'le değil annesi Asu'yla yaşamak istediğini söylemesi üzerine Asu'yla yeni bir başlangıç yapıyor!

Kızım 15. bölüm fragmanı

Kızım 15. bölüm fragmanı elmaelma.com'da. Kızım 15. bölüm fragmanında Asu, Öykü'nün hayatını karartmaya devam edecek. Peki Kızım 15. bölümde Demir ne yapacak?

Kızım 11. bölüm 2. fragmanda Demir Öykü'yü annesine veriyor!

Kızım 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Demir Öykü'yü annesine veriyor. Bakalım Öykü bu durumu nasıl karşılayacak! İzleyenleri yine hüzünlü bir bölüm bekliyor.

Kızım 11.bölüm fragmanında Demir okudukları karşısında şaşıp kalıyor!

Kızım 11.bölüm fragmanı yayınlandı. Asu, Öykü'yü alabilecek mi? Öykü'ye ananesinden gelen mektupta ne yazıyor? Yeni bölüm izleyenleri ekrana kitleyecek!

Kızım 10. bölüm 3. fragman yayınlandı Demir'in Candan'ı...

Kızım 10. bölüm 3. fragman yayınlandı. Öykü'nün annesiyle karşılaşmasıyla işler iyice karışıyor. Candan her şeyi bırakıp gidecekken Demir durdurabilecek mi?

Kızım 10. bölüm 2. fragmanda Asu Öykü'yü götürüyor!

Kızım 10. bölüm 2. fragman yayınlandı. Öykü'nün annesi Asu'nun ortaya çıkmasıyla işler karmaşık bir hal alıyor. Öykü babasıyla mı yoksa Asu'yla mı gidecek.

Kızım 9. bölüm 2. fragmanda Öykü'nün tüyleri diken diken yapan günlüğü

Kızım 9. bölüm 2. fragman yayınlandı. Demir Öykü'nün günlüğünü okuyor. Tüyleri diken diken eden sahne yeni bölümüyle izleyenleri duygusal anlar bekliyor!

Kızım dizisinde göz yaşları sel oldu Demir ve Öykü'nün kavuşma sahnesi

Kızım dizisi 8. bölümüyle izleyenleri göz yaşlarını tutamadı. Öykü'nün gizlediği hastalığını öğrenen Demir'in Öykü'yle yeniden kavuşma sahnesi olay oldu!

Kızım 8. bölüm 2. fragman yayınlandı Öykü kimsesizler yurduna gidiyor

Kızım 8. bölüm 2. fragman yayınlandı! Hasta olduğunu öğrenen Öykü babasını bırakıp kimsesizler yurduna gidiyor. Öykü'nün iyileşip iyileşmeyeceği belli değil.

Kızım 4.bölüm fragmanı yayınlandı! Demir öyle bir şey öğreniyor ki...

Kızım 4.bölüm fragmanı yayınlandı. Demir kızından kurtulmak için teyzesini bulmaya kararlıdır.Teyzeyi bulan Demir, kızının annesinin yaşadığını öğreniyor.

Kızım 3.bölüm fragmanında Öykü babasını gitmesi için yüreklendiriyor!

Kızım 3.bölüm fragmanı yayınlandı! Kaza geçiren Demir, bir süre ortalıklardan kaybolmak ve İzmir'e gitmek için arkadaşıyla görüşüyor!

Kızım 2. bölüm 3.fragmanda Demir vurgun yapma peşinde!

Kızım 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Demir ve Uğur bir yandan Öykü'den kurtulmaya çalışıyor, bir yandan da büyük vurgun yapma peşinde koşuyor!

Çok Okunanlar
Eşinin tecacüzüne uğradı! Tuvalete bile gidemiyor! Eşinin tecacüzüne uğradı! Tuvalete bile gidemiyor!
Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş'le programındaki Merve Tula, ters ilişkiye zorlanarak eşi tarafından tecavüze uğradığını söyledi.
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek! Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek!
Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.
Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber! Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber!
Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Ceyda Düvenci, kulağından yaşadığı rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırıldı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Bebek önderliğinde beslenmeden önce bilmeniz gerekenler
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Sanatın en güzel hali karikatür!
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Lofoten Adaları Gezi Notları
Başak Temel Başak Temel
Kanser ve beslenme hakkında bilmeniz gerekenler