meme Haberleri

Göğsün silikon olup olmadığı nasıl anlamak için...

Göğsün silikon olup olmadığı nasıl anlaşılır? Eşler anlar mı? Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Defne Erkara merak edilenleri yanıtladı.

Memenizi elle muayene ederken bunu fark ettiyseniz...

Meme kanseri neden olur? Meme kanseri belirtileri nelerdir? Bu bilgileri her kadının bilmesi gerekiyor.

Sarkık göğüsleri doğal yöntemlerle dikleştirebilirsiniz?

Her kadının yaşamı boyunca dik göğüslere sahip olmak ister. Ancak hayal olmayan bu isteği doğal ve bitkisel yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz!

Göğüsler ne anlam ifade eder?

Her ne kadar kadınlar için göğüs büyüklüğü arttıkça bu da sırt ağrısı olarak geri dönse bile bir ergenlikte ve bir evreden sonra hayalini kuruyoruz.

Emzirme bittikten sonra göğüslerdeki ilginç değişim!

Araştırmaya göre emzirme sona erdiğinde, göğüslerin normal haline dönmeleri için minik süt salgısı keselerini oluşturan hücreler kendi kendilerini sürüler halinde yok ediyor. Peki, bu ölü hücreler ne oluyor?

Küçük göğüslü kadınlarla ilgili 7 bilimsel gerçek!

Genel olarak erkeklerin küçük göğüslü kadınları daha az tercih ettiği ve bu nedenle büyük göğüslü kadınların daha avantajlı olduğu düşünülür. Peki, bilim bu konuda ne söylüyor?

Memesi alınanlar için 3 boyutlu meme başı uygulaması!

Saç simulasyonu ve kaş pigmentasyonunda kullanılan cihaz, meme kanseri olan ve memeleri total alınan kadınlar için 3 boyutlu olarak meme başı çizebiliyor. Ağrısız ve acısız bu teknik, doğal boyalarla yapıldığı için 5 yılda bir tekrarlanması gerekiyor.

Küçük göğüslü kadınlar için meme estetiği!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Fatih Dağdelen, meme büyütme estetiğinde, protezler ile yapılan ameliyatlar en hızlı ve en etkili sonuçların alındığı ameliyatlar olduğunu söylüyor.

Meme estetiği süt vermeyi engeller mi?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Deniz Küçükkaya, meme protezi meme büyütme ameliyatlarında emzirme ile ilgili soruları yanıtlıyor.

'Göğüslerini gere gere' poz verdiler!

ABD’li fotoğrafçı David Jay, yıllarca mankenlerin fotoğraflarını çektikten sonra, 29 yaşındaki arkadaşı Paulina’nın iki hafta içinde iki memesinin alınması üzerine bir 'farkındalık projesi' hazırlama kararı aldı ve onu üstsüz görüntüledi.

Çok Okunanlar
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı
Alper Kömürcü kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Kayahan'ın eşi İpek Açar ve sevgilisi Alper Kömürcü evlilik için harekete geçti. İşte son magazin bombaları!
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
Berna Laçin'den sosyal medyayı sallayan 'ortak yayın'  tweeti! Berna Laçin'den sosyal medyayı sallayan 'ortak yayın' tweeti!
Berna Laçin, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın karşı karşıya geldiği tarihi yayın hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-2