sarp Haberleri

Kadın 51. bölüm fragmanında Bahar Sarp'a Arif'i sevdiğini söylüyor!

Kadın 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Arif'in sevgilisi olmadığını söyleyen Bahar Sarp'a Arif'i sevdiğini söyleyerek şok yaşatıyor!

Kadın 49. bölüm 2. fragmanda Bahar Yeliz'in öldüğünü öğreniyor!

Kadın 49. bölüm 2. fragman yayınlandı. Yeliz'in ölümünden haberi olmayan Bahar telefonda şans eseri Yeliz'in öldüğünü öğreniyor!

Kadın 48. bölüm fragmanında Sarp ve Bahar arasında Arif krizi!

Kadın 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahar'ın gizli gizli Arif'i aradığını öğrenen Sarp kıskançlık krizine giriyor!

Kadın 46. bölüm fragmanı Sarp kapının ardındaki gerçekle yüzleşiyor

Kadın 46. bölüm 2. bölüm fragman yayınlandı. Bahar'ı ve çocuklarını da alıp büyük bir eve giden Sarp'ın kapısını çalan eski eşi büyük krizlere neden olacak!

Kadın 46. bölüm fragmanında Silahlı saldırıda ölen kişi Hatice mi?

Kadın 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta yaşandığı yeni bölümde apartmanda patlayan silah kimi hedef aldı? Hatice öldü mü? İşte o bölüm...

Kadın 41. bölüm 2. fragman yayınlandı Arif Bahar'ı kazanmak için...

Kadın 41. bölüm 2. fragman yayınlandı! Arif Bahar'ı Sarp'a bırakacak mı? Şirin'in ''Ben onları durdurabilirim'' lafı yeni bölüme damga vuruyor. Arif ne yapacak?

Kadın 36. bölüm fragmanında Sarp çocuklarına kavuşuyor!

Kadın 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun zaman sonra Sarp'ın çocuklarına kavuşma anı dizinin yeni bölümüne damga vuruyor! Sarp Bahar'ı görebilecek mi?

Kadın 33. bölüm fragmanı yayınlandı Sarp elinde kürekle mezar kazıyor!

Kadın dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Sarp Bahar ve çocukların mezarını kazıyor! Gerçekler ortaya çıktı mı? İşte yeni sezon bölümünün ilk fragmanı....

Ekranların kendine has giyinen erkekleri!

Türk dizilerinin en 'has' adamları kendilerine özgü giyimleriyle hem çok beğeniliyor, hem de çok taklit ediliyor. Peki kim mi bu ünlüler?

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!