tüp bebek Haberleri

Kısırlık testi nasıl yapılır?

Kısırlık testi nasıl yapılır? En çok merak edilen bu sorunun yanıtını Kadın Hastalıkları - Doğum - Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Şule Selvi Esatağa'dan öğrendik.

Demet Akalın sonunda müjdeyi verdi!

Eşi Okan Kurt'un Demet Akalın'a sürekli olarak 2. bebek ısrarı üzerine geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından müjdeyi verdi!

Tüp bebek tedavisinde strese yer yok!

Bir çok çift bazı nedenlerden dolayı çocuk sahibi olmak için dolaylı yollara ve doktor desteği almaktadır. Tüp bebek tedavisi bunlardan bir tanesidir.

Bu bebek annesiyle yaşıt!

ABD'de 24 yıl önce dondurulan embriyo doğdu. Peki embriyo dondurma nedir nasıl oluyor? İşte annesiyle yaşıt bebeğin hikayesi.

Rahimsiz doğan kadının bebeği oldu

ABD'de rahimi olmadan doğan kadın rahim nakli sayesinde bebek sahibi oldu ve ABD tıp literatürüne girdi. İşte uterin faktör infertilitesi tedavisinin detayları.

Tüp bebekte başarı şansını artıran yeni keşif: Sperm radarı!

Geliştirilen manyetik radar ile spermlere hasar vermeden en iyileri belirlenebiliyor. Bunun da tüp bebek tedavisinde başarı şansını artırdığı belirtiliyor.

Sperm sağlığı için diyetinizde inzitole yer verin!

İnozitol hakkında açıklamalarda bulunan Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Kaan Aydos, İnozitol ve sperm sağlığı ilişkisini anlattı.

Sağlıkta 13 muhteşem bilimsel gelişme!

Şeker hastalığından üremeye, felçten biyonik organlara bilim alanında umut veren 13 muhteşem gelişme.

Tüp bebek tedavisinde yeni bir dönem başlıyor!

İngiltere’de tüp bebek tedavisinde yeni bir yöntem geliştirildi. Bu yöntemle döllenme laboratuar ortamında değil rahimde sağlanabilecek.

Çocuğunuzun ikizi beş yıl sonra da doğabilir!

Op. Dr. Gökhan Çıragil, dondurulmuş embriyolar hakkında bilgilendiriyor.

Tüp bebek tedavisi nasıl olmalı?

Bahçeci Sağlık Grubu Umut Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları Uzmanı Doç.Dr. Ulun Uluğ tüp bebek tedavisinden önce yapılması gerekenleri açıkladı…

Tüp bebek tedavisinde yenilikler

Günümüz dünyasında teknolojiye ayak uydurmanın zorluğu aşikardır.

Dünden Bugüne Tüp bebek Tedavisi

Liv Hospital Tüp Bebek Merkezi Direktörü Op. Dr. Serkan Oral tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler verdi.

Bu bebeklere ba-yı-la-cak-sı-nız!

Çocukların en sevimli halleri yüzünüzde tebessüm yaratacak. Birbirinden sevimli çocuklar ve bebeklerin fotoğraflara yansıyan komik hallerine bayılacaksınız.

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!