yenidoğan Haberleri

Yeni doğmuş bebek nasıl tutulur?

Yenidoğan bebek kucakta nasıl tutulur? Yenidoğmuş bebek nasıl tutulur? Tüm merak edilen soruların yanıtlarını Yenidoğan hemşiresi Betül Bağçeci'den öğredik.

Yenidoğan bebek emmiyor ise ne yapılmalı?

Yenidoğan bebek emmiyor ise ne yapılmalı? Yenidoğan bebeğimizi emzirmekte güçlük çeken anneler merak edilenleri Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci anlatıyor!

Yeni doğan bebek nasıl tutulur?

'Yeni doğan bebeği tutma tekniği mi olurmuş canım' düşüncesine kapılmayın! Yeni doğan bebek nasıl tutulur? sorusuna Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı

Yenidoğan bebek kaç kilo olmalıdır?

Yenidoğan bebek kaç kilo olmalıdır? Bebeğin doğduğu zamanki kilosunu belirleyen şeyler nelerdir? Merak edilenleri Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı.

Yeni doğan bebek nasıl yatırılır?

Yenidoğan bebeği nasıl yatırmalıyız? Tüm merak edilenleri Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci'den öğrendik.

Yenidoğan bebeğin uyurken kusmaması için...

Yenidoğan bebeklerde kusma riskini göz önünde bulundurmak için 'Yenidoğan bebek nasıl yatırılır?' sorusunu Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı!

Yenidoğan bebek ne zaman duymaya başlar?

Ebeveynlerin sıklıkla sorduğu bir diğer soru da ''Yenidoğan bebek ne zaman duymaya başlar'' oluyor. Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci aileler için yanıtladı!

Yenidoğan bebek kaç kilo olmalı?

Yenidoğan bebek kaç kilo olmalıdır? Bebeğin sağlıklı olup olmadığını anlamak için merak edilen soruyu Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı

Yenidoğan bebek nasıl yıkanır?

Yenidoğan bebekler nasıl yıkanır? Bebekler yıkanırken nelere dikkat edilmeli? Tüm merak edilenleri Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci'den öğrendik.

Bebeğinizi emzirirken yutma sesi duyuluyorsa...

Anne olma heyecanını ilk kez yaşıyorsanız soracağınız ilk sorulardan biri de yenidoğan bebek nasıl emzirilmeli? sorusu olacaktır. İşte teknikleri!

Yenidoğan bebeğinizi 2 saatten fazla aralıkta emziriyorsanız...

İsteklerini sadece ağlayarak iletişime geçebilen yeni doğan bebekleri ne sıklıkla emzirilmesi gerekiyor? İşte cevabı.

Yenidoğan bebeğiniz 7 saatten az uyuyorsa...

Yeni doğan bebek ne kadar uyumalı? Ebeveynleri endişelendiren sorunun yanıtını Yenidoğan Hemşiresi Betül Bağçeci yanıtladı.

Gözünüzden sürekli yaş geliyorsa...

Zaman zaman durup dururken gözden gelen yaş pek önemsenmez ancak dikkat edilmesi gereken durumlardan biridir. Göz sulanması neden oluyor işte cevabı!

Bebeğiniz ne sıklıkla emzirmeniz gerektiğini bilmiyorsanız...

Acıklarında kendilerini ağlayarak ifade eden yenidoğanları hangi aralıklarla emzirilmesi gerek? Sorusunun cevabını merak edenler için yanıtladık!

Gerçek tabuta konulunca anlaşıldı ceset diye plastik poşete konulan...

HİNDİSTAN'da akıl almaz olay. Öldü diye ailesine plastik bir poşet içinde verilen bebek tabuta konulunca canlandı. Hastane hakkında soruşturma başlatıldı.

Doğar doğmaz yürüyen bebek!

İspanya’da dünyaya geldikten saniyeler sonra yürümeye çalışan bebeğin ilk adımları, doğum ekibini de şaşkına çevirdi. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Çok Okunanlar
Eşinin tecacüzüne uğradı! Tuvalete bile gidemiyor! Eşinin tecacüzüne uğradı! Tuvalete bile gidemiyor!
Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş'le programındaki Merve Tula, ters ilişkiye zorlanarak eşi tarafından tecavüze uğradığını söyledi.
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek! Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek!
Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.
Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber! Durumu ağır! Ceyda Düvenci'den hayranlarını üzen haber!
Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Ceyda Düvenci, kulağından yaşadığı rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırıldı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Bebek önderliğinde beslenmeden önce bilmeniz gerekenler
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Sanatın en güzel hali karikatür!
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Lofoten Adaları Gezi Notları
Başak Temel Başak Temel
Kanser ve beslenme hakkında bilmeniz gerekenler