2018'in en trend ev dekorasyon önerileri nelerdir evinizi baştan yaratın!

Modayı takip ederek ufak dokunuşlarla evinizi baştan yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey sadece ufak dokunuşlar!

Herkesin kendine özgü tarzı vardır ve bu tarz yaşamın her alanında kendisini belli eder. Mesela en önemlisi olan yaşam alanınız eviniz sizini ruhunuzun aynası olmakla beraber zevkinizi ve tercih ettiğiniz renkleri sembolize eder. Bugün sizin için ufak dokunuşlarla tarzınıza tarz katabileceğiniz ufak dokunuşlarla evinize gelen misafirleri büyülemenin püf noktalarını sıraladık!
7 1

SAKSILAR EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİYOR!

Tarzınıza ve zevkinize göre ister boş ister sevdiğiniz bitkileri yerleştirerek kullanabileceğiniz saksıları evinizin herhangi bir köşesinde bulundurabilirsiniz. Unutmayın ne anlamı var ki canım diyenler için detaylar her zaman dikkat çekicidir!

7 2

ŞAMDAN KULLANIMI

Sevgilinizle romantik bir akşam yemeği için veya arkadaşlarınızla hoş bir vakit için loş ortama ihtiyaç duyacağınız şamdanlar her evin kurtarıcısıdır. Gün içerisinde kullanamasanız bile modern görüntüsü ve eşyalarınıza olan uyumu ile evinize harika bir hava kazandırabilir!

7 3

TABLOLAR ÖNEMLİ!

Size ait olan eserler veya zevkinize göre satın aldığınız hazır tabloları duvarlarınızda yer verebilirsiniz! Böylelikle size ait olan bir parçayı duvarlarınızın yansıtması hiç fena bir fikir değil!

7 4