Bebekler için yuvarlak yatak modelleri yuvarlak karyolalardan ilham alın!

Bebeğinizin konforu, alandan yer kazanmak ve mobilya modasına ayak uydurmak için yuvarlak yatak modellerini sizler için bir araya getirdik!

Dekorasyon modasından sadece salon ve mutfak değil aynı zamanda bebek odalarında da yerini alıyor! Bebeğinizin hem konforunu sağlamak hem de alandan yer kazanmak için özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bebek yatağı modellerinden biri de yuvarlak karyolalardır. Dekorasyon modasında da ebeveynlerin gözdesi olan yuvarlak yatak modelleri aynı zamanda bebeğinizin odasına farklı bir görünüm de kazandırıyor. 

8 1

Bebeğinizin büyümeye başlamasıyla beraber eşyalarınında değişeceğini göz önünde bulundurursak işinizi kolaylaştıracak bir önerimiz var. Yuvarlak etrafı kapalı yatak modellerinde birden fazla seçenek bulunuyor. 

8 2

Bebeğinizin çocukluk döneminde de etrafını açıp kapatabileceğiniz yuvarlak yatakları kullanabilir böylelikle ilerleyen yaşlarda da sürekli mobilya değiştirmek yerine bu modelleri uzun süreli kullanabilirsiniz. 

8 3

Bebeğinizin odasında farklı benzersiz bir görünüm kazanmak istiyorsanız yuvarlak yatak modelleri tam olarak size göre olabilir! Eğerki bebeğin için seçtiğiniz odanın imkanları yeterli ise bebeğinizin yuvarlak yatağını odanın tam ortasına kurabilirsiniz. Böylelikle bebeğinizi hem güneş ışığından koruyabilir hem de bebeğinizin odasında dekorasyonda fark yaratabilirsiniz. 

8 4