Duvar dekorasyonu nasıl yapılır modelleri nelerdir?

Evinizdeki eşyalar kadar duvarlarınızın duruşu da oldukça önemlidir. Her yıl değişen moda ile beraber duvarlarınızda bu modaya uyum sağlıyor!

Evinizin havasını değiştiren en önemli aksesuarlardan biride duvarlardır. Tarzınıza göre evinize farklı bir hava kazandırmak için duvarlarınızda çeşitli oynamalar yapabilirsiniz! Bu oynamalar arasında son zamanlarda oldukça moda olan boş siyah veya duvar renginize göre kırmızı boş çerçeveler, aileniz veya yakın arkadaşlarınızla olduğunuz inçe siyah çerçeveli resimlerle farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

7 1
Duvarlarınızda yaptığınız çeşitli oynamalarda önemli olan görünüş değil evinize kazandıracağı sıcak ve tarzınıza uygun samimiyettir! Bunun için  çeşitli büyüklü küçüklü çerçevelerle duvarlarınızı boydan boya donatabilirsiniz. 
7 2

Ancak duvar dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise duvarınızın rengi ve şekillendirilmesidir. Duvarınızda duvar kağıdı veya  yoğun desenli duvar kağıdı kullanımlarınızda çerçevelere yer verirseniz evinizde yoğun basık bir havaya neden olabilirsiniz.

7 3

Evinizi daha sade ancak aynı zamanda şık göstermek istiyorsanız duvar boyanızı veya duvar kağıdınızı beyaz  ve beyazın tonlarını tercih ederek duvarlarınızda çeşitli renklerde tablolara ve siyah çerçeveli içi boş tablolara yer verebilirsiniz. 

7 4